Tko je bio najbolji u 26. kolu Prve NL?

Hrvatski drugoligaši odradili su proteklog vikenda 26. kolo vrlo uzbudljive sezone, nismo ništa značajno doznali ni u borbi za vrh ni u borbi za ostanak, na obje strane čeka nas uzbudljiva završnica. Vrijeme je da među šestoricom kandidata izaberemo najboljeg u ovom kolu:

Carrlos Torres – sjajnu partiju odigrao je Torres u Bijelom Brdu, asistirao je za prvi gol Šibenika, radio veliki nered domaćoj obrani, a posebno je upečatljiv bio “ringišpil” kad je provozao tri igrača BSK-a pa pogodio vratnicu.

Mario Gudelj – Važni su bodovi ostali u Zmijavcima nakon gostovanja Cibalije, iskusni vratar Croatije majstorski je odradio sav posao, a bilo ga je, sačuvao je svoju mrežu i okitio se epitetom junaka utakmice.

Dario Rugašević – vukovarski maratonac bio je iznimno raspoložen na gostovanju u Hrvacama gdje je domaćin bio Solin, tri boda su stigla na Dunav, a Dario za svoj nastup dobio isključivo komplimente.

Domagoj Stanput – još jedna velika pobjeda Zrinskog i još jedan veliki korak prema 1. HNL, a ovaj put Domagoj je bio taj koji je zaslužio maksimalne pohvale, radio je svih 90 minuta za momčad, vukao suigrače kad bi stigla kriza, sve u svemu odličan nastup!

Mateo Sušak – konačno su Sesvete došle do pobjede, a Mateo je zabio dva pogotka na Hrvatskim vitezovima, to je samo kruna zaista odlične forme u kojoj je već nekoliko kola.

Dragan Juranović – i Dubrava se domogla važnih bodova, na gostovanju kod Jaruna kapetan je odradio najveći dio posla, zabio je prekrasni gol iz slobodnog udarca, do kraja su se obranili i došli do velike porcije “kisika” u privođenju sezone kraju na pravi način.

Trenutni poredak: 

  1. Dominik Dogan (Zrinski) – 54
  2. Josip Majić (Šibenik) – 30
  3. Mario Tadić (Zrinski/Vukovar) – 19
  4. Ivan Božić (Šibenik) – 19
  5. Tomislav Baltić (Vukovar) – 17
  6. Robin (Vukovar) – 17
  7. Törles Knöll (Vukovar) – 15
  8. David Bosak (Cibalia) – 14
  9. Miran Horvat (Zrinski) – 12
  10. Josip Gačić (Šibenik) – 11
  11. Ajdin Mujagić (Zrinski) – 10
  12. Ivan Cvijanović (Šibenik) – 10
  13. Mijo Šabić (Croatia) – 9
  14. Karlo Miljanić (Cibalia) – 9
  15. Tomislav Gudelj (Croatia) – 8
  16. Ivan Luka Lukić (Dugopolje) – 8
  17. Ilija Đilas (BSK) – 8
  18. Marin Stanić (Zrinski) – 7
  19. Jakov Pranjić (Jarun) – 7
  20. David Bosak (Cibalia) – 7
  21. Petar Korov (Zrinski) – 7
  22. Zinedin Mustedanagić (Vukovar) – 7
  23. Paul Bismarck (Vukovar) – 7
  24. Patrick Stanić (Zrinski) – 7
  25. Karlo Išasegi (Cibalia) – 7
  26. Amar Pekarić (Zrinski) – 7
  27. Mato Stanić (Zrinski) – 7
  28. Tomislav Duvnjak (Sesvete) – 6
  29. Ivan Šaranić (Dugopolje) – 6
  30. Marko Guja (Sesvete) – 6
  31. Halid Alghoul (Jarun) – 6
  32. Niko Gajzler (Orijent) – 6
  33. Vanja Pelko (Vukovar) – 5
  34. Patrik Mohorović (Orijent) – 5
  35. Clement Ikenna (Dubrava) – 5
  36. Iker Pozo (Šibenik) – 5
  37. Ivan Jajalo (Zrinski) – 5
  38. Mario Gudelj (Croatia) – 5
  39. Carlos Torres (Šibenik) – 5
  40. Leon Marković (Cibalia) – 5
  41. Šimun Hrgović (Solin) – 5
  42. Filip Kovačević (Cibalia) – 5
  43. Tino Jukić (Vukovar) – 5
  44. Josip Tadić (Jarun) – 4
  45. Fran Tomek (Dubrava) – 4
  46. Dragan Juranović (Dubrava) – 4
  47. Franco Capitani (BSK) – 4
  48. Bruno Burčul (Dugopolje) – 4
  49. Karlo Majtanić (BSK) – 4
  50. Rene Šarić (Cibalia) – 4
  51. Filip Hrs (BSK) – 4
  52. Mateo Topić (Sesvete) – 4
  53. Marko Tešija (Dugopolje) – 4
  54. Ivan Lozić (Cibalia) – 4
  55. Ivan Rodić (Dugopolje) – 4
  56. Luka Radić (Croatia) – 3
  57. Vanja Šare (Sesvete) – 3
  58. Faal Baboucarr (Orijent) – 3
  59. Andrija Bubnjar (Orijent) – 3
  60. Borna Buljan (Solin) – 3
  61. Josip Tomašević (BSK) – 3
  62. Roko Brajković (Solin) – 3
  63. Filip Čuić (Solin) – 3
  64. Roko Runje (Solin) – 3
  65. Tomislav Krizmanić (Croatia) – 3
  66. Mosses Barnabas (Sesvete) – 3
  67. Sunday Jang (BSK) – 3
  68. Fran Čuljak (Sesvete) – 2
  69. Borna Bilobrk (Jarun) – 2
  70. Tin Šarkanj (Dubrava) – 2
  71. Luka Smoljo (Jarun) – 2
  72. Ante Matić (Sesvete) – 2
  73. Blaž Bošković (Jarun) – 2
  74. Luka Dumančić (Solin) – 2
  75. Ivan Bošnjak (Dubrava) – 2
  76. Matej Mamić (Sesvete) – 2
  77. Bruno Zdunić (Dugopolje) – 2
  78. Ilan Pejić (BSK) – 2
  79. Yousfi Amkadmi (Croatia) – 1
  80. Špiro Peričić (Dugopolje) – 1
  81. Mirko Sušak (Sesvete) – 1
  82. Petar Petriško (Dubrava) – 1
  83. Mahdi Ouamri (Solin) – 1
  84. Ante Šuto (Croatia) – 1
  85. Nikola Jakovljević (Dubrava) – 1
  86. Dominik Simčić (Orijent) – 1
  87. Muhamed Alghoul (Jarun) – 1
  88. Robert Janjiš (Dubrava) – 1