Tko je bio najbolji u 14. kolu Treće NL Istok?

Pred nama je pretposljednji izbor najboljeg igrača kola u jesenskom dijelu 4. HNL Istok, od milja zvane Trećom NL Istok. Kao i obično imamo osam kandidata koji su bili najbolji na svakoj pojedinačnoj utakmici, na našoj Facebook stranici će čitatelji odlučiti tko je bio najbolji od najboljih.

Duje Mrdeša – Bedem je slavio na svom terenu protiv Slavonije rezultatom 2:0, a Duje je zabio drugi gol, i to kakav, majstorski pogođen slobodni udarac potvrdio je slavlje domaće momčadi.

Marino Lazar – najbolje pojačanje Graničara još je jednom pokazalo klasu, u uvodnih 12 minuta zabio je dva komada i trasirao put do pobjede nad Valpovkom i još jednom povratku na sami vrh prvenstvene ljestvice.

Kristijan Lucić – mladi veznjak Oriolika još je jednom dokazao kvalitetu, bio je najraspoloženiji među odličnima, zabio je i uvodni pogodak u pobjedi na gostovanju kod Svačića.

Saša Popin – Vuteks se vratio pobjedama, na svom je terenu bio bolji od Čepina a Popin je zaigrao na stoperskoj poziciji i u dva navrata spasio sigurne gostujuće pogotke.

Antonio Jurević – ogromnu pobjedu upisala je momčad Omladinca, u izravnom su dvoboju na gostovanju predali Đakovu fenjer, a Antonio je u sudačkom dodatku zabio pobjednički pogodak.

Nikola Eller – nakon dugo vremena Elleru naslovna uloga u pobjedi Sloge, uobičajeno je držao sve konce igre u svojim rukama i doveo Slogu do domaćeg slavlja protiv Darde.

Vlado Lasić – dvije odlične napadačke reakcije i dva pogotka kojima je Slavija došla do pobjede u županijskom derbiju protiv Kutjeva nakon što je bila u minusu.

Antonio Kuš – mladi je našički nogometaš sjajno iskoristio povjerene mu minute, ušao je u igru i zabio jedini gol u pobjedi na gostovanju u Kneževim Vinogradima gdje su gostujući napadači postili još od prvog kola.