Tko je bio najbolji u 14. kolu SuperSport Druge NL?

Ulazimo u završnicu izbora najboljeg igrača SuperSport Druge NL od strane čitatelja, po njegovom završetku izbor će obaviti i treneri i kapetani svih momčadi što će biti relevantniji izbor od ovoga koji ipak prvenstveno služi zabavi za pratitelje lige. Kao i obično imamo osam kandidata za igrača kola:

Oglas

Paolo Grbac – Opatija je rutinski odradila gostovanje kod Međimurja, a Paolo je odigrao izvrsnu utakmicu, iako bez gola bio je prva figura utakmice.

Oglas

Silvio Anočić – Belišće se dokopalo važnog boda na gostovanju kod Zrinskog, Silvio je zabio za izjednačenje i iako uvjeti nisu bili nogometni pokazao da se i u onom blatu može nešto odigrati.

Oglas

Dražen Pilčić – diže se Grobničan, osvojio je bod u Dugom Selu, Pilčić je zabio jedini gostujući pogodak i još jednom pokazao da je ekstra klasa, kada bude u proljeće potpuno spreman bit će Grobničan daleko jači nego ove jeseni.

Antonio Pavlić – odnio je porečki Jadran bod iz Krapine, mogao je i sva tri, ali je mogao ostati i bez tog jednog da vratar nije u zadnjim sekundama izvadio “mrtvaca”.

Jurica Barišić – mlada osječka momčad je konačno došla do pobjede, slavili su 3:2 protiv Trnja a Jurica je iako bez gola bio prvo ime susreta, uvijek na pravom mjestu, uvijek s dobrim rješenjima.

Ivan Baraban – još jedan majstor kojem ne smeta ni loš teren ni blato ni dobar protivnik. Pogodio je gredu i zabio gol kojim je Mladost došla do boda u Hrvacama.

Marin Brigić – kapetanski odrađen posao u derbiju, Sesvete su prilično suvereno prošle kroz Bjelovar i osigurale si drugo mjesto tokom zimske stanke.

Nikola Marić – prvi strijelac lige i prvo ime jesenskih prvaka sa stilom je zaključio izvrsnu polusezonu, u slavljeničkoj pobjedi nad Marsonijom zabio je tri komada.

Trenutni poredak:

  1. Anočić (Belišće) – 35
  2. Pejić (Zrinski) – 29
  3. Marić (Ploče) – 28
  4. Mahmutović (Marsonia) – 20
  5. Iličević (Bjelovar) – 17
  6. Kuqi (Međimurje) – 15
  7. Petrović (Ploče) – 14
  8. Sumić (Poreč) – 12
  9. Lepinjica (Poreč) – 10
  10. Seok (Belišće) – 10
  11. Vrdoljak (Zrinski) – 10
  12. Radoš (Dugo Selo) – 10
  13. Slunjski (Dugo Selo) – 8
  14. Zorica (Sesvete) – 8
  15. Ivandić (Osijek) – 8
  16. Darojković (Dugo Selo) – 8
  17. Lišnić (Osijek) – 8
  18. Jergović (Marsonia) – 8
  19. Pilčić (Grobničan) – 7
  20. Tadić (Zrinski) – 7
  21. Bosančić (Grobničan) – 7
  22. Bačić (Belišće) – 7
  23. Smrekar (Zagorec) – 7
  24. Blatančić (Marsonia) – 7
  25. Tankosić (Osijek) – 7
  26. Ljubić (Hrvace) – 6
  27. Motika(Bjelovar) – 6
  28. Glavina (Bjelovar) – 6
  29. Starčić (Dugo Selo) – 6
  30. Poljak (Belišće) – 6
  31. Jandrek (Hrvace) – 6
  32. Jakšić (Mladost) – 6
  33. Jajalo (Mladost) – 5
  34. Rebenja (Zrinski) – 5
  35. Raić (Ploče) – 5
  36. Brezina (Mladost) – 5
  37. Filipović (Dugo Selo) – 5
  38. Radman (Poreč) – 5
  39. Čepo (Ploče) – 5
  40. Opačić (Sesvete) – 5
  41. Vrdoljak (Zrinski) – 5
  42. Kesse (Trnje) – 4
  43. Pavlić (Poreč) – 4
  44. Omerović (Osijek II) – 4
  45. Lepinjica (Poreč) – 4
  46. Banić (Trnje) – 4
  47. Ninčević (Trnje) – 4
  48. Kožarić (Mladost) – 4
  49. Pejanović (Opatija) – 4
  50. Ajayi (Opatija) – 3
  51. Kelez (Hrvace) – 3
  52. Bračević (Zagorec) – 3
  53. Milić (Zrinski) – 3
  54. Pranjić (Bjelovar) – 3
  55. Ceraj (Trnje) – 3
  56. Raužan (Mladost) – 3
  57. Mody (Sesvete) – 3
  58. Topić (Sesvete) – 3
  59. Petković (Dugo Selo) – 2
  60. Abramović (Sesvete) – 2
  61. Luetić (Hrvace) – 2
  62. Baraban (Mladost) – 2
  63. Kekez (Hrvace) – 2
  64. Brdar (Hrvace) – 2
  65. Marić (Trnje) – 2
  66. Abramović (Sesvete) – 2
  67. Vučković (Hrvace) – 2
  68. Kalac (Međimurje) – 1
  69. Kegelj (Međimurje) – 1
  70. Prpić Bosanac (Trnje) – 1
  71. Pranjić (Bjelovar) – 1
  72. Vukasović (Sesvete) – 1
  73. Petrović (Sesvete) – 1