Tko je bio najbolji pojedinac 13. kola Druge NL?

U suradnji s Facebook stranicom SuperSport Druga NL biramo najbolje igrače trećeg ranga hrvatskog nogometa tako da naši čitatelji glasaju za svoje favorite među najboljim pojedincima svih utakmica. S obzirom da bi moglo biti upita o izboru igrača utakmica iz Ploča, dužni smo pojasniti da do imena onog najboljeg na svakoj utakmici dolazimo uz pomoć trenera obje ekipe, dakle nije naša odluka da ovaj put igrač utakmice bude iz poražene momčadi.

Oglas

Na redu je trinaesta etapa, pred vama je osam kandidata:

Oglas

Petar Radoš – po prvi puta imamo kandidata iz poražene momčadi, no kako je vodeća momčad lige na kraju zadovoljna samo osvojenim bodovima nakon utakmice u kojoj je Dugo Selo većim dijelom bilo bolja momčad Petrova partija je ostala najupečatljivija.

Oglas

Jozef Kuqi – kapetan Međimurja je još jednom bio na visini zadatka u Slavoniji, na gostovanju u Brodu dva je puta tresao domaću mrežu, vukao sve konce igre svoje momčadi i najzaslužniji je za velika tri boda.

Gabriel Iličević – mladi vratar Bjelovara već je redoviti stanar ovog izbora, još jednom je sačuvao svoju mrežu netaknutom, ovaj put na gostovanju u Belišću gdje je podjednako dobar bio i kolega mu na suprotnoj strani.

Ivan Jajalo – Mladost je u pet minuta slomila otpor Osijeka, a Ivan je otvorio seriju pogodaka i načeo goste, osim toga i svoje 83 minute na terenu je odradio odlično.

Patrick Kesse – Trnje igra na njegov pogon, svojim pogocima redovito donosi bodove, a tako je bilo i u iznimno važnom dvoboju protiv Zagorca u kojem je zabio jedini gol na utakmici.

Oliver Sumić – ponovno kapetanski raspoložen, odlična partija okrunjena je jedinim golom u pobjedi Jadrana nad Grobničanom.

Krešimir Kelez – iako bez pogotka u uvjerljivoj pobjedi Hrvaca u Sesvetama bio je prva figura najbolje prezentacije svoje momčadi u ovoj sezoni, radio je velike probleme domaćoj obrani, kreirao, asistirao…

Patrick Peić – još jednom je ovaj mladić odigrao sjajnu utakmicu, među 11 jako dobrih u dresu Zrinskog ponovno se istaknuo i bio nerješiva enigma za obranu Opatije i jedan je od najzaslužnijih što je momčad iz Jurjevca i dalje u igri za naslov prvaka.

Trenutni poredak:

  1. Anočić (Belišće) – 35
  2. Marić (Ploče) – 28
  3. Pejić (Zrinski) – 21
  4. Mahmutović (Marsonia) – 20
  5. Petrović (Ploče) – 14
  6. Iličević (Bjelovar) – 11
  7. Lepinjica (Poreč) – 10
  8. Seok (Belišće) – 10
  9. Vrdoljak (Zrinski) – 10
  10. Slunjski (Dugo Selo) – 8
  11. Jozef Kuqi (Međimurje) – 8
  12. Zorica (Sesvete) – 8
  13. Ivandić (Osijek) – 8
  14. Darojković (Dugo Selo) – 8
  15. Lišnić (Osijek) – 8
  16. Sumić (Poreč) – 8
  17. Jergović (Marsonia) – 8
  18. Pilčić (Grobničan) – 7
  19. Tadić (Zrinski) – 7
  20. Bosančić (Grobničan) – 7
  21. Bačić (Belišće) – 7
  22. Smrekar (Zagorec) – 7
  23. Blatančić (Marsonia) – 7
  24. Tankosić (Osijek) – 7
  25. Ljubić (Hrvace) – 6
  26. Motika(Bjelovar) – 6
  27. Glavina (Bjelovar) – 6
  28. Starčić (Dugo Selo) – 6
  29. Poljak (Belišće) – 6
  30. Jandrek (Hrvace) – 6
  31. Jakšić (Mladost) – 6
  32. Radoš (Dugo Selo) – 5
  33. Rebenja (Zrinski) – 5
  34. Raić (Ploče) – 5
  35. Brezina (Mladost) – 5
  36. Filipović (Dugo Selo) – 5
  37. Radman (Poreč) – 5
  38. Čepo (Ploče) – 5
  39. Opačić (Sesvete) – 5
  40. Vrdoljak (Zrinski) – 5
  41. Pavlić (Poreč) – 4
  42. Omerović (Osijek II) – 4
  43. Lepinjica (Poreč) – 4
  44. Jajalo (Mladost) – 4
  45. Banić (Trnje) – 4
  46. Ninčević (Trnje) – 4
  47. Kožarić (Mladost) – 4
  48. Pejanović (Opatija) – 4
  49. Ajayi (Opatija) – 3
  50. Bračević (Zagorec) – 3
  51. Milić (Zrinski) – 3
  52. Pranjić (Bjelovar) – 3
  53. Ceraj (Trnje) – 3
  54. Raužan (Mladost) – 3
  55. Mody (Sesvete) – 3
  56. Topić (Sesvete) – 3
  57. Kesse (Trnje) – 2
  58. Petković (Dugo Selo) – 2
  59. Abramović (Sesvete) – 2
  60. Luetić (Hrvace) – 2
  61. Baraban (Mladost) – 2
  62. Kekez (Hrvace) – 2
  63. Brdar (Hrvace) – 2
  64. Marić (Trnje) – 2
  65. Abramović (Sesvete) – 2
  66. Vučković (Hrvace) – 2
  67. Kalac (Međimurje) – 1
  68. Kegelj (Međimurje) – 1
  69. Prpić Bosanac (Trnje) – 1
  70. Pranjić (Bjelovar) – 1
  71. Vukasović (Sesvete) – 1
  72. Petrović (Sesvete) – 1