Tko je bio najbolji igrač prošlog kola 1. NL?

Kako je već uobičajeno, na našoj Facebook stranici idemo u potragu za najboljim igračem kola SuperSport 1. NL među šest najboljih pojedinaca svake utakmice, izbor je dakako na našim cijenjenim čitateljima i pratiteljima na najvećoj društvenoj mreži.

Silvanus Nimeli – Solinus bi ga nazvali protivnici Solina, sjajno igra ove sezone, drugi put je u našem izboru, a ovaj put je epitet igrača utakmice zaslužio s dva pogotka za sigurnu 3:1 pobjedu nad Dragovoljcem.

Mijo Šabić – i bez pogotka u posljednjoj minuti utakmice u Vukovaru bio bi igrač utakmice, svih 90 i nešto minuta je bio neumoran, u vaterpolo uvjetima sjajno je baratao loptom, pokrenuo neke opasne gostujuće akcije, a onda je kao šlag na tortu i apsolutna potvrda sjajne partije stigao i taj pogodak za velika tri boda Zmijavčana.

Mateo Monjac – konačno je Orijent stigao do pobjede, a iako nije bio strijelac Mateo je odigrao vanserijsku utakmicu, bio je konstantna napast za obranu Dugopolja, po svom je boku uporno prodirao i svakako zaslužio titulu prvog igrača utakmice.

Gabriel Popović – Rudeš se vratio pobjedama i na vrh drugoligaške ljestvice minimalnom pobjedom u gradskom derbiju protiv Kustošije, a Gabriel je bio jedini strijelac, samim tim i najzaslužniji za uspješan start Silvija Marića na klupi Rudeša.

Gerald Diyoke – sjajan je bio Cibalijin veznjak na gostovanju kod Dubrave! Čitava momčad je odigrala briljantno prvo poluvrijeme, najbolje što smo od Cibalije vidjeli dugo unazad, a tamnoputi Dyoke je bio ipak za nijansu iznad ostatka ekipe, odradio je ogroman posao u oba pravca i u drugom dijelu kada je Dubrava ipak bila opasnija.

Karlo Abramović – nakon onakve nogometne predstave kakvu su pokazali Jarun i BSK najradije bi imenovali desetoricu igračem utakmice, no odluka mora pasti na jednog, a kada se pobjednički gol zabije u petoj minuti sudačkog dodatka, izbor je ipak potpuno jasan – Karlo je zabio golčinu iz ne baš lake pozicije i lansirao Jarun u vrh prvenstvenog poretka.