/TK Škorpion prvi u Donjoj Stubici 4. TAEKWONDO TURNIR KAPELŠČAK
IMG-c55f5106f606eab66cf8c6c7a89c497a-V[1]

TK Škorpion prvi u Donjoj Stubici 4. TAEKWONDO TURNIR KAPELŠČAK

U subotu 16.11.2019. godine u sportskoj dvorani Donja Stubica , toplička cesta 25a održavalo se natjecanje u taekwondo-u pod nazivom 4. Taekwondo turnir Kapelščak Stubičke Toplice 2019. Organizator turnira bio je Taekwondo klub Kapelščak.

Na turniru je nastupilo 255 natjecatelja u konkurenciji 24. kluba gdje su se natjecali i članovi Taekwondo kluba Škorpion Gornja Vrba koji su nastupili sa 15 natjecatelja.
Članovi kluba natjecali su se u tri discipline :kick, forme, sportska borba , a osvojilisu kako slijedi: Lorena Ereš 1. mjesto u kicku, Luka Mirosavljević 1. mjesto u borbama i 2. mjesto u kicku, Mia Pišković 1. mjesto u borbama i 2. mjesto u kicku, Ivan Stanić 1. mjesto u kicku i 3. mjesto u borbama , Marijo Prgomet 1. mjesto u borbama i 3. mjesto u kicku,Borna Đula 2.mjestou borbama i 2.mjesto u formama, Ema Ereš 2.mjesto u borbama ,Lana Radman 2. mjesto u kicku ,Mia Lucić 3. mjesto u borbama,Lea Todorović 3. mjesto u borbama.
Na turniru je Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba sveukupno osvojio 5 zlatnih   6 srebrnih  i 4 brončane medalje. U ukupnom poretku klub osvaja pokal za 1. mjesto ekipno u konkurenciji 24. kluba sa 255 prijavljenih natjecatelja.
 Kao nagradu organizator turnira je prigodno klubu uručio i sportsku vreću.