Gotovo je, Cibona izašla iz ABA lige! Klub izdao priopćenje
Nakon dugotrajnih konzultacija, Cibona je odlučila istupiti iz ABA lige! Cibosi su u ponedjeljak trebali igrati protiv KK TFT, no od toga neće biti ništa. Zagrebački klub se nakon osam godina vratio u europska natjecanja prijavom za FIBA Eurokup, ali istovremeno je ostala prijavljena i za ABA 2 liga te domaće prvenstvo, što bi s ograničenim kadrom bilo neodrživo. Cibona se danas oglasila i priopće...