Svačić pao u Donjim Andrijevcima, Zadrugar u Podcrkavlju

U srijedu su odigrane četiri utakmice trećeg kola Županijskog Kupa Brodsko-posavske županije. U daljnje su se natjecanje plasirali Podcrkavlje, Omladinac Staro Topolje, Omladinac iz Gornje Vrbe i Tomislav iz Donjih Andrijevaca.

Vrlo zanimljivo je bilo u Podcrkavlju gdje je Zadrugar prvi došao do prednosti, međutim domaći do pauze vraćaju stvari na početak. U 49. minuti Zadrugar ostaje s igračem manje u polju, a Podcrkavlje koristi priliku i s 11 metara dolazi do prednosti. U 58. minuti udvostručuju svoju prednost, no ubrzo i gosti smanjuju udarcem s bijele točke. Konačnih 4:2 postavljeno je u 79. minuti. Čak devet pogodaka mogli su vidjeti gledatelji u Starom Topolju gdje su se sučelila dva županijska prvoligaša, Omladinac i Sloga iz Jaruga. Na kraju je uspješnija bila domaća momčad koja je s teniskih 6:3 ispratila goste iz Jaruga.

Omladinac iz Gornje Vrbe je očekivano prošao u sljedeći krug natjecanja pobjedom kod Vinogorca iz Brodskog Vinogorja. Gosti su na pogon dvostrukog strijelca Ivana Martića stigli do pobjede. Ludu utakmicu odigrali su u Donjim Andrijevcima tamošnji Tomislav i Svačić iz Starog Slatinika. Tomislav je prvi došao do prednosti, međutim početkom drugog dijela Naranče preokreću rezultat. Ipak, Andrijevčani brzo izjednačuju, a krajem susreta Igor Bešlić Tomislav donosi pobjedu i prolaz u drugi krug.