/Oba susreta 2.ŽNL NS Županja završila 1:1 SLOGA I DALJE NA ČELU KOLONE
rašk fb

Oba susreta 2.ŽNL NS Županja završila 1:1 SLOGA I DALJE NA ČELU KOLONE

Odigrana su oba susreta 2.ŽNL NS Županja, a na oba terena u Račinovcima i Rajevom Selu nije bilo pobjednika i oba su susreta završila istim rezultatom od 1:1.

NK Rašk R.S. 1 : 1 NK Srijemac S.
Ponovno dobra domaće ekipe, ali nije uspjela osvojiti sva 3 boda. Gost je poveo nakon 30-ak minuta igre, stoper Raška se nije baš najbolje snašao te je na centaršut sa strane pospremio loptu u svoj gol. Rezultatom 0:1 ekipe su ošle na odmor. U drugo poluvrijeme ekipa Raška izlazi ofenzivnije i nakon par izrađenih akcija Ogrić zabija s nekih 25 metara za 1:1. Bilo je tu još dobrih prilika na obje strane, ekipa Srijemca je 2 puta izlazila 1 na 1 s domaćim golmanom Matijaševićem koji je obje prilike odlično obranio. Rašk je imao odličan udarac Ogrića s 30-ak metara koji je golman popratio pogledom, a lopta završila malo iznad grede i još ćemo izdvojiti u 90.minuti odlično proigravanje Ogrića za Lučića u peterac koji je pogodio gredu. Jedna fer i korektna utakmica koja je završila podjelom bodova i večerom za obje ekipe poslije utamice. Iduće kolo je Rašk slobodan. (FB Rašk).

Sloga – Županja 77 1:1

Derbi kola je završio podjelom bodova. Rezultat 1:1. Strijelac za lidera lige je bio Miroslav Jurina. Ovim bodom i dalje je Sloga ostala vodeći sastav lige, a iduće kolo su u Strošincima kod Srijemca.