Subotnji program 4. NL BJ-KC-VT: Tehničar minimalno slavio, kiks Mladosti

Odigrano je svih šest susreta subotnjeg dijela programa u 4. NL BJ-KC-VT! Maksimalan učinak u četvrtom kolu zardžao je Tehničar iz Cvetkovca, dok je Mladost iz Kloštra Podravskog obilježila neriješen ishod u Legradu. Borac Imbriovec nastavio je s dobrim partijama svladavši u Suhopolju domaćina sa 0:5, a pobjede su obilježili i Garić iz Garešnice te Bilogora 91!

MLADOST MOLVE – TEHNIČAR 0:1

Tehničar iz Cvetkovca nastavio je sa odličnim partijama te je slavio i u četvrtom prvenstvenom ogledu kod Mladosti iz Molvi i tako zadržao stopostotan učinak, dok su domaćini na polovičnom učinku od dvije pobjede i dva poraza. Oblačno i kišovito vrijeme nije spriječilo 200-tinjak gledatelja da nazoče ovom izvrsnom dvoboju. Jedini pogodak na susretu postigao je Dominik Drakuljić koji se najbolje snašao nakon izvedenog udarca iz kuta u 30. minuti, što je uspostavilo se bio i krajnji rezultat susreta.

“Čestitao bih Tehničaru na pobjedi ali isto tako i svojoj ekipi koja je i s 10 igrača pokazala kako se bori za svoj klub.” – komentirao je za Sportalo Ante Jeličić, Mladost Molve

GRANIČAR LEGRAD- MLADOST KLOŠTAR PODRAVSKI 1:1

Mladost iz Kloštra Podravskog također je tražila nastavak stopostotnog učinka u sklopu četvrtog kola gdje je putovala na gostovanje kod Graničara iz Legrada koji je do ovoga kola bio bez bodova na kontu. Domaćini su pred 80-ak gledatelja došli u vodstvo putem Hrvoja Mlinarića u 24. minuti susreta, da bi u pedesetoj minuti na 1:1 susret izjenačio Matej Herent. Graničaru je ovo prvi prvenstveni bod, dok ih je Mladost skupila deset.

ČAZMA – SLATINA 1:1

U susretu ekipa koje su u prethodnom kolu oblježile poraze (Čazma treći uzastopni, Slatini prvi poraz u tri susreta) pred stotinjak gledatelja susreli su se domaćin Čazma koji je prije ovog kola bio bez bodova i gosti iz Slatine koji su prije ovoga kola bili na učinku od šest osvojenih bodova. U teškim uvjetima za igru svaka momčad se morala zadovoljiti sa bodom, iako su puno bliže sva tri bili gosti koji su prednost držali do sudačke nadoknade vremena. Matija Bubaš doveo je u goste u vodstvo, da bi duboko u sudačkoj nadoknadi bod Čazmi osigurao Dario Kirin.

-“Utakmica igrana na dobrano natopljenom terenu. Staro pravilo-ne zabiješ dobiješ, primili nažalost pogodak u 93 minuti susreta, tako da ostaje žal za ispuštenom pobjedom. Domaćine ostavljamo slaveći svoj prvi bod, nakon tragedije što su ih zadesile protekli tjedan. Zahvaljujemo na odličnom gostoprimstvu te u nadi da im dolaze bolji dani.” trener NK Slatine, Nikica Hat

GARIĆ – VOĆIN 4:1

U dvoboju dvaju ekipa koje u premijerna tri kola nisu okusila slast pobjede imali su prilike ispraviti dojam domaći Garić iz Garešnice koji je sezonu otvorio sa tri minimalna poraza i gostujući sastav NK Voćin koji je u tri kola osvojio jedan prvenstveni bod. Nažalost, dvoboj je uz nemoguć teren obilježila i ozljeda Tina Starčevića kojem od srca želimo što brži oporavak! Momci iz Garešnice došli su u vodstvo u 21. minuti susreta pogotkom Ante Starčevića, da bi na 2:0 povisio Vedran Rijetković. Tomislav Oršić diže u 48. minuti prednost na 3:0, da bi prednost na plus 4 povisio Mihael Lovrić. Do kraja susreta gosti su uspjeli zabiti počasni pogodak, a mrežu domaćina tresao je Emanuel Jaković u 60. minuti susreta za konačnih 4:1.

“Pokazali smo više želje i osvojili bodove. Jako težak teren, potopljen, tako da je trebalo puno snalažljivosti u ovakvim uvjetima. Lopta je mogla samo po zraku. Pohvala mojim momcima za prikazano htjenje i upornost.Bilo je jako teško stvoriti priliku i kontrolirati loptu. Sve ćemo zaboraviti, bodovi ostaju.Na žalost opet jedna teža ozljeda našeg igrača.”– trener Željko Rebrović, NK Garić Garešnica

U nenogometnim uvjetima, domaća momčad se bolje snašla. Prvi gol smo dobili iz jako dvojbenog kaznenog udarca ali s obzirom na teren ostavljam mogućnost da je sudac bio u pravu. Sve u svemu zaslužena pobjeda domaćina a mi se okrećemo sljedećem kolu u kojem dočekujemo NK Graničar iz Legrada. Mobilizirati ćemo se i odlučno krenuti po prvu pobjedu. Neće biti lako ali vjerujemo da to možemo.“- trener Ivica Ević, NK Voćin

SUHOPOLJE – BORAC 0:5

Borac Imbiovec došao je do svoje druge prvenstvene pobjede u njihova tri odigrana susreta na stadionu Park pred oko 150 gledatelja u Suhopolju kod istoimenog domaćina koji je nakon četiri odigrana kola posljednja momčad lige bez osvojenih bodova. Nikola Grabar doveo je goste u vodstvo u 18. minuti susreta, da bi u 30. minuti na 0:2 povisio Roko Dukić. Tri minute kasnije i već je 0:3, strijelac je bio Sanjin Strajnić. Mihael Babić povisio je na 0:4 u 48. minuti, a konačnih 0:5 postavio je Žarko Bastašić.

Opravdali smo ulogu favorita, zabili smo golove na vrijeme i priveli utakmicu kraju bez stresa. Čestitam dečkima na zalaganju i odličnoj igri.” – trener Zlatko Andrašić, NK Borac Imbriovec

BILOGORA 91 – DINAMO PREDAVAC 2:0

U dvoboju u Grubišnom polju 90-ak gledatelja imalo je priliku pratiti ogled momčadi koje su nakon tri prvenstvena ogleda skupili četiri boda uz učinak od jedne pobjede, jednog neriješenog ishoda i jednog poraza ušli u ovo kolo. Iz ovog kole sa tri boda izlaze domaćini koji su obilježili pobjedu 2:0. Bilogoru je u vodstvo doveo Ivan Sabljić u 26. minuti, a za pogodak za konačnih 2:0 gledatelji su morali čekati do 73. minute kada Patrik Kvrgnjaš riješava susret i diže Bilogoru prema zlatnoj sredini prvenstvene ljestvice.