/Stanivuković i Čiš hattrickovima svojim ekipama donijeli pobjede! LIGA NS Našice
3. ns

13. kolo 3. ŽNL Našice obilježili hattrickovi Stanivukovića i Čiša.

Utakmica između Poganovaca i Brezika završila je rezultatom 5:0. Briljantni Stanivuković ostvario je tri pogotka u 11., 50. i 86. minuti susreta, a uz njega su precizni bili još Todorović u 40. minuti te Maglica u 70. minuti susreta.

Dvoboj između Seone i Vihora II završio je rezultatom 1:5. Sjajni Čiš bio je precizan tri puta te je protivničku mrežu zatresao u 11., 31. i 51. minuti susreta, uz njega su još pogodili Šmehil u 61. minuti te Kuric u 90. minuti, a jedini pogodak za domaće postigao je Poljaković u 23. minuti susreta.

Susret između Dinama i vodećeg Zagorca završio je rezultatom 2:1. Za domaće u 5. minuti susreta pogađa Kovačević, a u 65. Liović, za goste jedini je bio precizan Jelen u 54. minuti.

Utakmica između Vuke i Omladinca (N) završila je rezultatom 1:3. Gosti su postigli sva 4 pogotka prvi je pogodio Garaj u 14. minuti, drugi Knežević u 18. minuti, a 3. Pranješ u 41. minuti, te četvrti pogodak je bio autogol Petranovića u 62. minuti.

Golijada se odigrala između Luga i Martina, a konačni rezultat je 4:3. Za domaće dva puta pogađa Ploher u 10. i 20. minuti te Radošević u 79. i Filipović u 89. minuti susreta. Za goste su bili precizni Hajmiler Luka u 12. minuti, Hajmiler Marko u 25. te Ladnjak u 57. minuti susreta.