Stanišić strijelac u dvije utakmice Bayerna

Slavonac Josip Stanišić, hrvatski reprezentativac s adresom u Munchenu igra sjajno na pripremama svoga Bayerna pa osim onih obrambenih zadaća koje su mu prioritetno povjerene stigne tresti mreže suparnika.

Josip je zabio dva pogotka u dvije uzastopne prijateljske utakmice munchenskog kluba svog Bayerna. U dvoboju protiv japanskog Kawasaki Frontalea pobjedu Bayernu donio je upravo branič Vatrenih Josip Stanišić u 57. minuti, nakon što je u igru ušao na poluvremenu, a to je bio jedini pogodak na susretu.

Nakon toga zabio je Stanišić i Liverpoolu koji je imao vodstvo 3:2 do 80. minute, a tada je upravo Stanišić izjednačio na 3:3, da bi Kratzig u sudačkoj nadoknadi pogodio za preokret na 4:3. Stanišić je igrao posljednjih pola sata i u potpunosti zaradio trenerovo povjerenje i u napadačkom dijelu.