/Spačva poražena u Poreču od istoimenog domaćina VINKOVČANI DRŽE ČETVRTU POZICIJU
spačva fb

Odigrali su Vinkovčani susret sedmog kola te se vratili bez bodova s gostovanja u Poreču. Domaćin je slavio rezultatom 32:25 pa su rukometaši Spačve nakon odigranog kola na četvrtoj poziciji Paket 24 Premijerlige.

Najefikasniji u redovima Spačve Marko Vignjević i Karlo Vašarević s po pet postignutih pogodaka, četiri je dodao Rene Mihaljević, tri Marin Marić, a po dva su se puta u listu strijelaca upisali Dario Raguž. Lovro Gaća i Matko Bolanča.

1

Tek dvije obrana vratara nisu mogle biti dovoljne za pozitivan rezultat, a posebno su kod domaćih bili rapoloženi Filipović i Mosalvac koji su svaki po osam puta pogađali mrežu Spačve.

Prvi dio utakmice je krenuo u prilično izjednačenom ritmu i sve do završnice poluvremena Spačva se dobro držala, ali u zadnjih sedam minuta gosti bježe na sedam pogodaka razlike što su u drugom dijelu znalački održavali te u jednom trenutku imali i 11 pogodaka viška što su gosti do kraja susreta malo ipak ublažili.