/Šokadija torpedirala Torpedo MLADOST SMANJILA ZAOSTATAK ZA VODEĆIMA
IMG_4897

Šokadija torpedirala Torpedo MLADOST SMANJILA ZAOSTATAK ZA VODEĆIMA

Kompletirano je 12.kolo MŽNL Osijek – Vinkovci. Odigrana su i preostala dva susreta, Šokadija je ugostila Torpedo, Zrinski gostovao u Satnici protiv Mladosti.

U Satnici Đakovačkoj snage su odmjerili Mladost i Zrinski, Mladost je bila uspješnija i došla do nova tri boda koja ju drže kao prvog pratitelja Valpovke i Radničkog. Domaćin je poveo u 34.minuti pogotkom Ivana Radnića, 6 minuta kasnije rezultat je povećao Matija Živković, a konačnih 3:0 postavio je Neven Grbeša predkraj utakmice u 87.minuti.

Satnica Đakovačka     Mladost (SĐ) – Zrinski 3:0

Iako smo igrali bez nekoliko standardnih igrača, danas smo rutinski pobijedili vrlo korektnu momčad Zrinskog. Dečki su dali sve od sebe i naravno, rezultat ne može izostati. Čestitam mojim momcima na potpuno zasluženoj domaćoj pobjedi. Gostima želim sve najbolje u nastavku prvenstva, a mi idemo u goste probati odigrati još jednu dobru utakmicu – Ivan Denić, Mladost SĐ.

Po teškom, vodom natopljenom terenu domaćin se bolje snašao i zasluženo pobijedio. Krajem prvog poluvremena postigli su dva lijepa gola. Iskoristili su neke od svojih prilika mi nažalost svoje malobrojne nismo i na kraju smo u samoj završnici dobili i treći gol. Čestitke Mladosti na pobjedi i korektnoj igri kao i sudačkoj ekipi na suđenju – Drago Trojan, Zrinski.

Mladost-Zrinski

Torpedo je doživio potop u Babinoj Gredi. Ekipa Šokadije povela je ranim pogotkom u 3.minuti igre preko Ivana Dominikovića, Boris Jakoljević povisuje na 2:0 u 19.minuti, Mato Petričević pogađa za 3:0 u 25.minuti, 7 minuta kasnije Leonardo Ličanin pogađa za 4:0, u 38.minuti opet pogađa Boris Jakoljević i vodi svoju momčad na odmor sa 5 razlike. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka do 88.minute kada Mato Petričević zabija svoj drugi pogodak na utakmici, te 6. za konačan rezultat.

Babina Greda    Šokadija – Torpedo 6:0

Danas smo odigrali jednu fantastičnu utakmicu u kojoj smo postigli 6 golova a mogli smo još toliko, odlično smo otvorili utakmicu i brzo poveli i na poluvremenu smo vodili 5:0, čestitam mojim igračima na pobjedi, borbenosti i zalaganju a gostima na fer i korektnoj igri, suđenje na vrhunskom nivou – Irfan Islami, Šokadija.

Imamo problem sa kardom, jednostavno iz utakmice u utakmicu je sve lošije i lošije, moramo izdržati do kraja ovo dio, skupiti glave i dogovoriti se nastavak dalje. Domaćinu čestitam na zasluženoj pobjedi, a mi se okrećemo novom radnom tjednu – Goran Uzelac, Torpedo.