Šokadija, Petlovac i Bratstvo upisali visoke pobjede, Dinamo i Bilje remizirali

Proteklog  vikenda odigrano je četvrto kolo 2. ŽNL Beli Manastir.

Jovan Lazić slavio je na gostovanju u Batini kod Napretka rezultatom 1:3. Prvih pola sata ispitivale su se snage, a onda je domaćin u 36. minuti došao do vodstva preko Đorđeta Bandobranskog. Gosti su u drugi dio ušli ozbiljnije, otvorenije i bolje pa su uspjeli na kraju okrenuti i odnijeti sva tri boda kući. Goran Milanović, Stevan Petrović i Nikola Trkulja postigli su pogotke. Mladost iz Draži je slavila na gostovanju u Karancu kod Poleta rezultatom 1:4. Dejan Marković postigao je dva pogotka, dok su po jedan dodali Dorijan Tatai i Hrvoje Crnčan. Počasni pogodak za domaće postigao je Bruno Barat iz jedanaesterca.

Šokadija je do vrha napunila mrežu Mladosti iz Čeminaca te ih je pobijedila rezultatom 8:2. Nenad Vukelić predvodio je svoju momčad s četiri postignuta pogotka, tri je dodao David Balić,a jedan Niko Grgić. Oba pogotka za goste postigao je Vanja Kovač iz jedanaesteraca. Dinamo i Bilje su jedini remizirali u ovom kolu, konačan rezultat bio je 2:2. Svi pogoci postignuti su u prvom dijelu pa su u drugom mreže mirovale. Josip Tuličić doveo je goste u prednost u 16. minuti, nakon toga Bojan Bolšec je poravnao iz kaznenog udarca, a zatim nakon deset minuta preokrenuo i postigao još jedan iz igre. Do kraja prvog dijela Dinamov igrač Nikola Pavlović je pogodio vlastitu mrežu, a ispostavilo se da je to bio krajnji rezultat.

Petlovac je na gostovanju kod Belja slavio rezultatom 2:7. Ivan Preksavec postigao je tri, a Matej Markan i Igor Kolarić po dva. Robert Zaboš postigao je oba pogotka za domaće, jedan iz igre i jedan iz jedanaesterca. Bratstvo je na svom terenu rutinski slavilo protiv Međimurca rezultatom 6:0. Robert Nospak postigao je tri pogotka, dva je dodao Matej Špoljarić, a jedan Filip Žaper.