Šokadija lako preko Belja, remi Bratstva i Vardarca

Proteklog vikenda Baranjski drugoligaši odigrali su svoje osmo kolo koje nam je doneslo tri domaće pobjede, jednu gostujuću i jedan remi, dok dvije utakmice nisu odigrane.

Columbus je u gostima kod Međimureca minimalno slavio rezultatom 0-1. Edison Kajtazi donio je pobjedu svojoj momčadi u zadnjoj minuti susreta. Bratstvo i Vardarac su jedini remizirali u ovom kolu, konačan rezultat bio je 3-3. Dario Pintar donio je prednost domaćinu s bijele točke, do kraja prvog dijela Dalibor Antolić vraća stvari na početak. U drugom dijelu Antolić s još jednim pogotkom donosi prednost gostima, a Zvonimir Lendić je povećava, ali domaći se još jednom preko Daria Pintara i Roberta Nospaka uspijevaju vratiti i ostaviti bod kod kuće. Šokadija je na svom terenu rutinski svladala Belje rezultatom 4-1. Domagoj Balatinac postigao je dva pogotka za domaćina, a po jedan su dodali Josip Balatinac i kapetan Dalibor Cvetković, dok je počasni pogodak za goste postigao Domagoj Grgić s bijele točke. Zanimljivu utakmicu odigrali su Napredak i Jovan Lazić u kojoj je Napredak slavio rezultatom 3-2. Bojan Bolšec postigao je dva, a Robert Zaboš jedan pogodak za domaće, dok su za goste Jurica Gogić i Ivan Štrbac postizali pogotke. Mladost je na svom terenu svladala Petlovac rezultatom 3-1. David Balić postigao je dva pogotka, a jedan je dodao Dalibor Kučuk s bijele točke i tako su praktički riješili pitanje pobjednika u prvom dijelu. Obje momčadi igrale su s igračem manje cijelo drugo poluvrijeme zbog izravnih crvenih kartona koje su zaradili u zadnjoj minuti prvog dijela. Matej Nikolić i  Bruno Bartolić su pocrvenili u istoj minuti. Počasni pogodak za goste zabio je Ivan Mesar u drugom dijelu. Utakmica između Dinama (BPS) i Mladosti (Č) nije odigrana kao ni ona između Poleta i Radničkog.