Šokadija i Belje uvjerljivi u 3. kolu 2. ŽNL Beli Manastir

Baranjski su drugoligaši odgirali nekompletno 3. prvenstveno kolo u kojem su se uvjerljivim pobjedama istaknuli Šokadija i Belje, a dvoboj Mladosti i Bratstva koji je trebao biti i derbi kola odgođen je zbog mjera samoizolacije u redovima momčadi iz Draža.

Šokadija je na krilima Balatinaca koji su postigli 6 pogodaka uvjerljivo svladali Međimurec na svom terenu, ovoga puta nije Josip u prvom planu iako je postigao dva gola, jer dvostruko bolji učinak imao je Domagoj. Damijan Bogdanović se po učinku smjestio između Balatinaca, on je spremio tri komada u mrežu Mladosti u uvjerljivoj 5:2 pobjedi njegovog Belja. Polet i Columbus su slavili istovjetne 2:0 gostujuće pobjede protiv Napretka odnosno Jovana Lazića. Polet je svoja dva pogotka zabio u samo dvije minute završnice prvog poluvremena, a Columbus je put do domaće mreže našao u drugih 45 minuta. Petlovac je upisao domaću pobjedu protiv Dinama zahvaljujući Josipu Šimunoviću koji je pobjednički pogodak zabio 7 minuta prije kraja.