/Šokadija bolja od Darde, Borac uzeo puni plijen u Kuševcu 6 KLUBOVA U VRHU MEĐUŽUPANIJSKE LIGE OSIJEK-VINKOVCI
šokadija

Kompletirano je 7.kolo MŽNL OSIJEK-VINKOVCI u kojem je Šokadija dobila pogled sa vrha zajedno sa Otokom koji ima isti broj bodova.
Šokadija je ugostila Dardu i pobjedila sa 2:1, Borac bolji u Kuševcu protiv Torpeda, Borinci i Zrinski podjelili bodove, kao i Slavonac (K) i Višnjevac.

Babina Greda    Šokadija – NK “Darda”   2:1

Znali smo i prije utakmice da Darda ima kvalitetu za bolji plasman nego što pokazuje tablica. Mislim da iz utakmice u utakmicu će se dizati na tablici. Prvo poluvrijeme izuzetno tvrda utakmica, bez puno prigoda. Drugo poluvrijeme je došla do izražaja i kvaliteta Darde, međutim i moji igrači su igrali odgovorno, disciplinirano i odgovorno, ali u jednoj otvorenoj igri gdje je i Darda stvarala šanse. Ne bi bilo nezasluženo da je Darda zabila gol i da je bilo 2:2. Bila je tvrda utakmica i mislim da su gledatelji došli na svoj račun i da su vidjeli jako tvrdu utakmicu. Na kraju moramo biti zadovoljni rezultatom, rekao bi da je Darda imala puno prigoda, ali evo mi smo bili sretniji i spretniji te pobjedili – Miroslav Buljan, Šokadija.

Bila su dva različita poluvremena, prvo je bilo oprezno i sa jedne i sa druge strane, bez puno prilika, drugo je bilo puno toga zanimljivoga, imali smo izglednije prilike da dođemo u vodstvo, nismo iskoristili, domaćin svoju je i odnjeo tri boda. Čestitam svim akterimana pruženoj igri i suđenju i svemu, sve je bilo korektno. Mi se sada okrećemo domaćoj utakmici i probati osvojiti bodove – Toni Šarić, Darda.

Šokadija-darda

Kuševac               Torpedo – Borac   0:1

Prvo ću otvoriti dušu, slabo i nikad ne pričam o sucima, otkako postoji ovaj Sportalo spomenio sam ih možda jednom dvaput, u ovih 6 utakmica samo jedanput, danas će biti drugi puta, ne mogu se oteti dojmova da ih ne iskomentiram. Samo jedna poruka, ako smo mi ta ovca za šišanje u ovoj ligi onda nam se to trebalo reći na početku i onda bi postupili drugačije, samo na kraju budemo iznervirani, sami sebi pravimo probleme, mislim da to uopće nije potrebno, došli smo u ovu ligu da se igramo nogometa, da uživamo u nogometu, a ne da se poslije utakmice natežemo tu i da nam se suci bahate, djeca, balavci, po mom nekakvom mišljenju dali su prošli pravila nogometna igre uopće nije na meni, ovo je stvarno sramota. Što se tiće utakmice u prvom poluvremenu smo bili jako loši, ušli smo loše, nije bilo nikakve agresivnosti, igranja, gdje je u tih prvih 25 minuta utakmica riješena, gdje nam je Bobota zabila gol na našu grešku, bili su bolji protivnik u tih prvih pola sata, imali su još neke šanse što nisu realizirali, drugo poluvrijeme smo malo to posložili, moramo se svi složiti da smo bili puno bolja ekipa, dva čista penala nisu dosuđena. Čestitat ću mojim igračima na drugom poluvremenu, ekipi iz Bobote čestitke na pobjedi i želim im svu sreću u nastavku. Mi se okrećemo sljedećem kolu, Olimpiji u subotu – Goran Uzelac, Torpedo.

Iako smo došli bez 3 igrača koji su igrali protiv Dilja, došli smo da probamo pobjedit i uspjeli smo u tome. Prvo poluvrijeme potpuna naša dominacija, gdje smo uz postignuti gol, pogodili 2 puta vratnicu, i gdje je golman domaćih još s 2 odlične intetvencije spasio domaćine da riješimo utakmicu još 1 poluvrijeme.Drugo poluvrijeme, domaćin pokušava preskakajući igru ,konstantno dugim loptama probat nešto uraditi, ali smo defanzivni dio odigrali odlično i uspjeli slaviti, uz pritisak domaćina na sudačku trojku cijelo 2 poluvrijeme.Domaćim igračima i klupi čestitke na korektnosti u samoj igri,dok za navijače domaćih ne bih imao ništa pohvalno reći, prešli su granicu dobrog ukusa,i nisu na nivou lige koju igramo – Miodrag Radić, Borac.

torpedo-borac

Jarmina                  Borinci – Zrinski   2:2

Jedna jako  čudna utakmica, drugo poluvrijeme rekao bi dosta nervozna, na kraju ispada da je 2:2 realan rezultat, prvo poluvrijeme za nas, bili smo dosta bolji, ajmo reći nekakve poluprilike i prilike, trebali smo to iskoristiti da nam se ne bi događale ovakve stvari kao drugo poluvrijeme, nismo bili dovoljno hrabri. Primimo gol, vratimo ih u život, imamo igrača više, nismo reagirali kako smo trebali, utakmica je mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Jednostavno moramo raditi dalje – Hrvoje Bušić, Borinci.

Odigrali smo jednu tešku, u drugom poluvremenu i dosta nervoznu utakmicu, u kojoj je podjela bodova mislim najrealniji rezultat.Mi možemo žaliti što su domaćini izjednačujući pogodak zabili u 90.min.ali nismo izdržali pritisak s igračem manje.Prvo poluvrijeme dosta mirno,Borinci poveli sretno nakon slobodnog udarca i odbijene lopte od živog zida.Mi smo isto zabili sretno,nakon nešto lošije intervencije domaćeg vratara.Poveli smo s 2:1 nakon kaznenog udarca, zatim nam je isključen vratar 20-ak min.prije kraja.Sve u svemu korektna utakmice,domaćinu sretno u nastavku prvenstva –Drago Trojan, Zrinski.

borinci-zrinski

Komletinci          Slavonac K – Višnjevac 1:1

Veselimo se i žalimo, dobili smo gol u u sudačkoj nadoknadi. Ponosan sam na dečke, mlada ekipa, u glavi sve super, prezadovoljan sam, čestitke na osvojenom bodu, možemo žaliti na bodu ali eto tako je kako je – Miroslav Čelar, Višnjevac.