Sloga šesticom svladala Iskricu, Zoljan i Brezik remizirali

Jučer je kompletirano četvrto kolo Našičkih drugoligaša.

Sloga iz Podgorača je u gostima kod Iskrice rutinski slavila rezultatom 0:6. Sloga je bila puno konkretnija, bolja i rastrčanija momčad što pokazuje i konačan rezultat. Nikola Kosić postigao je dva pogotka, a po jedan su dodali Josip Pavić, Dino Visković, Josip Lulić i Davor Laslavić. Mladost je u svojim Stipanovcima ugostila Željezničar te ga je svladala rezultatom 3:1. Marin Pastvečko postigao je dva pogotka, a Dinko Pavlić još jedan. Davor Cepun postigao je jedini pogodak za goste i to za vodstvo u drugoj minuti. Istim rezultatom je Lila dobila Slavoniju iz Klokočevaca David Pleša pogodio je dva puta, a Ilija Zeba jednom. Dok je jedini pogodak za Slavoniju postigao Marin Grgić u 71. minuti.

Omladinac iz Vukojevaca je petardom ispratio Zagorca. Sven Strakoš postigao je dva pogotka, a Josip Vranić, Robert Horvat i Luka Milković po jedan. Omladinac iz Nize je svladao Šipovac rezultatom 5:2. Kristijan Knežević postigao je tri pogotka, a Vinko Stojaković i Tomica Barišić po jedan. Počasni pogodak za goste postigao je Filip Štuka u 70. minuti. Zoljan i Brezik su jedini podijelili bodove u ovom kolu, odigrali su rezultatom 2:2. Bila je to dobra utakmica sa dosta prigoda. Domagoj Knežević doveo je Zoljan u prednost u 17. minuti. Luka Batrac je iz kaznenog udarca izjednačio s bijele točke. U drugom dijelu mreže su mirovale sve do 77. minute kada Ivan Devald ponovo dovodi Zoljan u prednost, ali u 87. minuti Mario Kalamiza poravnava i postavlja konačan rezultat. Vihor je svladao Croatiu rezultatom 4:1. Bruno Jantula postigao je tri pogotka, jedan iz igre i dva iz jedanaesterca, a još jedan je dodao Patrik Čiš u 95. minuti. Jedini pogodak za goste postigao je Ivan Markotić u prvom dijelu.