Sloga, Ribar i Radnik pobjedama zaključili 17. kolo

Proteklog vikenda odigrano je 17, kolo Baranjske lige u kojem su Sloga i Ribar slavili na domaćim terenima, a Radnik na gostovanju u Baranjinom Vrhu kod Croatije. Utakmica između Vardarca i Luča nije odigrana. U ovom kolu bio je slobodan Graničar koji u idućem kolu gostuje kod Vardarca.

Ribar je na svom terenu rutinski slavio protiv Davora rezultatom 5-1. Dino Švob ih je predvodio s tri postignuta pogotka, a po još jedan su dodali Dario Švob i Bruno Ujhelji. Jedini pogodak za goste postigao je Tomislav Piskač početkom drugog dijela.

Sloga je na krilima Marka Nikolića i Matka Gujčića svladala Zmaja rezultatom 2-0. Radnik je slavio na gostovanju u Baranjinom vrhu rezultatom 1-4. Dejan Stanković donio je prednost domaćinu u 10. minuti. Samo tri minute nakon Mario Pirgl poravnava rezultat, a Josip Fuderer vrlo brzo preokreće prednost na stranu gostiju koju su držali i na odmoru. Pred kraj drugog dijela Zdenko Petrović i Ivan Il svojim pogocima donose sva tri boda gostima.