Sloga najuvjerljivije otvorila novu sezonu 2. ŽNL Našice

S natjecanjem su krenuli našički drugoligaši, a premjernim kolom zadovoljniji mogu biti gosti koji su upisali četiri pobjede, a među njima je i ona najuvjerljivija u kojoj je Sloga do nogu potukla Željezničara u Markovcu.

Hovanjec je na samom otvaranju donio prednost Željezničaru, a nakon toga sve ide na mlin Sloge, Elvis Mihaljević je i nakon korona krize stroj za golove, za početak je spremio tri komada, dva je dodao Robert Francuzović, a jedan, za poravnanje na 1:1 iz kaznenog udarca Dino Visković. Motičina je svakako jedan od kandidata za naslov prvaka, a i ona je krenula gostujućom pobjedom u Vukojevcima. I ovdje je domaćin poveo, strijelac za Omladinac bio je Eling, a poravnanje Motičini donio je Torčić, da bi samo nekoliko minuta nakon poravnanja domaćin ostao s igračem manje što je uvelike olakšalo posao gostima koji su do poluvremena preko Mikole došli do prednosti. U nastavku prednost Motičine povećao je Kubaša, a domaćina u igru vraća Šepčić. Mikola i Karin su u samo jednoj minuti dva puta pogađali domaću mrežu i slomili otpor Omladinca koji je do kraja drugim golom Elinga uspio samo ublažiti poraz.

Slavonija je u uzbudljivoj završnici došla do sva tri boda protiv Šipovca. Mreže su mirovale do posljednjih 15ak minuta kada najprije Bošjak, a zatim i Horvat zabijaju za Slavoniju, a u posljednjoj minuti poraz gostiju ublažuje Kasapović. Lila je minimalno slavila na gostovanju u Stipanovcima golom Denisa Vuzema u prvoj minuti drugog poluvremena, dok je početak nastavka bio koban i za drugu momčad Vihora kojoj je presudio Bruno Jantula.

U nervoznoj i punoj kartona utakmici Zagorac je preokretom slavio u Zoljanu. Domaći su u 20. minuti došli do vodstva golom Kovačevića, no samo 4. minute kasnije Ilija Zeba vraća stvari na početak, dok je u otvaranju drugog poluvremena Jukić zabio za preokret i konačnih 1:2. Loše kolo za Omladince potvrdio je i Seljak koji je na svom terenu s uvjerljivih 5:1 nadigrao goste iz Nize. Mirko Martić i Josip Tomašić postigli su po dva, a Dino Kovačević jedan za domaće, dok je poraz gostiju s bijele točke ublažio Milan Petranović.

ŽELJEZNIČAR – SLOGA              1:6

SLAVONIJA – ŠIPOVAC                2:1

MLADOST – LILA                           0:1

SELJAK – OMLADINAC N.          5:1

ZOLJAN – ZAGORAC                    1:2

OMLADINAC V. – MOTIČINA     3:5

ISKRICA – VIHOR II                      1:0