/Sloga iz Račinovaca je jesenski prvak 2.ŽNL NS Županja ŽUPANJA 77 JE PORAŽENA I U ZADNJEM KOLU ODMARA
sloga račinovci fb

Pobjedom u susretu imenjaka Sloga iz Račinovaca je osigurala jesenski naslov jer je najbliži pratitelj Županja 77 poražena u Rajevom Selu, a još će u zadnjem ovogodišnjem kolu morati na odmor zbog neparnog broja klubova.

FB Sloga Račinovci:

Još jednom je u dvoboju dviju Sloga bila bolja ona (naša) Račinovačka! Po početku utakmice krenuli smo sa pritiskom, da pokažemo tko je gazda, ali nismo se dobro snašli i većinu vremena smo se branili na svojoj polovici nego što smo stvarali prilike za postići gol.

Dobra obrana je držala našu zadnju liniju, a prva prava prilika za gol je iskorištena. Nakon 20 minuta igre za vodstvo zabija opet “naše dite” Josip Vladić, a kako se pokazalo to je bio jedini gol u prvom dijelu.

U drugom poluvremenu brzo reagiramo, nakon samo 4 minute igre Marcel Pavlović lijepim volejom povećava vodstvo. Do kraja u strijelce su se upisali Amel Korajac, dok je Luka Vladić bio siguran sa bijele točke, za konačnih 4:0.

Nova 3 boda koja nam i matematički osiguravaju naslov jesenskog prvaka, a kako imamo jednu utakmicu manje, slijedeći tjedan je prilika za povećati bodovnu prednost.

FB Rašk:

Danas smo ugostili ekipu Županje 77,odnosno ekipu Šlajsa. Rezultat je glasio 1:0 te ovim putem čestitamo našim momcima na pobjedi. Utakmica je bila napeta od samog početka,po nekoliko jako dobrih šansi i s jedne i druge strane,no međutim mi smo ti koji pretvaraju jednu od svojih šansi u zgoditak koji je djelo Nermina Sulejmanovića poznatijeg kao Jare. Moramo naglasiti da su svi gostujući igrači bili maksimalno korektni,osim jednog koji je napravio zaista jedan nepromišljen potez,te brutalnim prekršajem ozlijedio Hasana Ogrića koji je do tog trenutka bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu,ovim putem želimo mu što brži oporavak,a mi smo sljedeće ujedno i zadnje kolo gosti Slogi iz Račinovaca.