Sloga iz Novih Mikanovaca ima novi sustav za navodnjavanje
Županijski ligaš Sloga iz Novih Mikanovaca koji se natječe u 2.ŽNL NS Vinkovci dobio je novi vjetar u leđa u radu i razvoju kluba. Brojni klubovi muku muče u ljetnom periodu kada su lišeni navodnjavanja s neba te su prisiljeni svoje treninge, aktivnosti i utakmice odrađivati na tvrdim i požutjelim terenima. Sve je više onih koji sami i uz pomoć svojih lokanih samouprava rješavaju ovaj problem i svojim igračima, a posebno djeci pružaju uvjete za rad kakve i zaslužuju. Uz reflektore i rasvjetu koja produžuje radni dan te zaobilazi probleme smjenskog rada i škole ovo je jedan do gorućih problema našeg amaterskog nogometa.
Taj su problem riješili u Novim Mikanovcima na radost svih svojih korisnika nogometnog igrališta kao i gostiju iz ostalih klubova pa je tako jučer vrijedni općinski načelnik i veliki zaljubljenik u sport gospodin Mario Milinković pustio u rad završeni projekt navodnjavanja terena na stadionu NK Sloga. Višegodišnji problem travnjaka na ovome igralištu sada će biti konačno riješen, nakon godina i godina prozivanja od klubova i igrača od sada će i travnjak Sloge biti kao tepih kod drugih klubova koji imaju sustav navodnjavanja – zelen, mekan i podoban za pravu nogometnu zabavu.

