Sloga iz Borova nastavlja u pobjedničkom ritmu, Rusin ne posustaje

Prema predviđanjima i početnom nagovještaju Sloga nastavlja s uvjerljivim pobjedama koju je ovoga puta začinio odlični Nikola Kosić postigavši dva pogotka, a niti ovoga puta Saša Berarević nije dobio minutažu. No za iznenađenje se ipak pobrinuo Rusin koji kao novak u ligi korača rame uz rame s iskusnom momčadi iz Borova, a tek nešto malo bolja gol razlika daje Slogi prednost da bude lider. Bez poraza je uz spomenuti dvojac i Sremac što je također ugodno iznenađenje nakon uvodnih 180 minuta, a prvu pobjedu je ostvario protiv ekipe Radničkog koja je imala uvodno vodstvo, ali je domaćin s tri vezana pogotka okrenuo tijek susreta da bi gost pred kraj tek smanjio i zadnje minute učinio neizvjesnima. Sličan scenarij je viđen i u Mikluševcima gdje je gost također poveo no sjajna momčad Rusina preko Ždinjaka inicirala i načinila preokret. Do prve je pobjede stigao Hajduk iz Bapske na krilima odličnog Marka Fore koji je dva puta matirao gostujućeg vratara i povukao suigrače do prvog slavlja u svlačionici.

Kosić Nikola 61′, 78′)
NK Rusin – ŠNK Lovas 4:1 (Ždinjak Benjamin 19′, Ivančević Josip 60′, Alilović Tomislav 71′, Tulić Antonio 85′ / Šalaj Josip 13′)
NK Sremac (I) – HNK Radnički (V) 3:2 (Vidaković Stjepan 23′, Božinović Damir 43′, Kolarević Vlatko 63′ / Anojčić Nemanja 15′, Rajković Matej 88′)
NK Hajduk Bapska – NK Sloga Pačetin 3:1 (Foro Marko 33′, 38′, Rimar Hrvoje 62′ / Popović Vuk 23′)