Sloga i Brezik uvjerljivi na domaćem terenu, Croatia svladala lidera prvenstva, bez pobjednika u Našicama i Markovcu Našičkom

Ovaj vikend nam je donio 17. kolo 2. ŽNL Našice, a obilježilo ga je slavlje Croatije nad prvoplasiranim Vihorom, kad i sigurna pobjeda Sloge protiv Iskrice na domaćem terenu.

Nogometaši Sloge su u Podgoraču ugostili Iskricu te su ih svladali s vrlo lagodnih 3:0. Strijelaci za domaću momčad bili su Amidžić, Francuzović i Lukačević.

Željezničar je na domaćem terenu ugostio Mladost iz Stipanovaca, a nakon 90 tvrdih minuta i po nekoliko prilika s obje strane, mreže se nisu tresle.

Slavonija je u Klokočevcima ugostila Lilu te je završilo remijem 1:1. Sve je riješeno u prvih 10 minuta, kad je za Slavoniju zabio Gašparić, a za Lilu Gabajček.

Zagorac je na domaćem terenu svladao Omladinac iz Vukojevaca 2:1. Vodili su domaćini 2:0 golovima Kokoške i Jukića, dok je počasni pogodak za uporne goste zabio Stražanček.

Šipovac i Omladinac su odigrali vrlo zanimljiv dvoboj, a završilo je neodlučeno 2:2. Dvaput su gosti vodili golovima Stojakovića i Ćosića, no izjednačenja svojoj momčadi donio je Abramović dvama pogocima.

Brezik i Zoljan su igrali zanimljiv dvoboj, a puno bolje su odigrali domaćini te su slavili 3:1. Pogotke za Brezik zabili su Zlosa, Sušjenka i Batrac, a jedini strijelac za Zoljan bio je Knežević.

Možda i najvažniji susret igrao se u Velimirovcu, gdje je domaća Croatia ugostila i svladala vodeći Vihor 2:1. Dvostruki strijelac za vrijednu pobjedu domaćina bio je Mataija, dok je počasni pogodak za Vihor zabio Kubala.