Sloga desetkom ispratila Omladinac, Motičina uvjerljiva protiv Šipovca

Našički drugoligaši jučer su kompletirali osmo kolo u kojem su Sloga, Željezničar i Seljak ostvarili domaće pobjede, Zagorac, Motičina i Omladinac gostujuće, a jedina utakmica bez pogodaka bila je između Slavonije i Iskrice.

Sloga je sa svog terena ispratila Omladinac desetkom, po dva pogotka postigli su: Filip Đanić i Hrvoje Hendrih, a po jedan su dodali kapetan Dino Visković, Josip Pavić, Anto Kostreš, Robert Francuzović, Ivan Vidačić i vratar Igor Ivanek. Zagorac je na gostovanju kod Lila ostvario minimalnu pobjedu, jedini pogodak na utakmici zabio je Ivan Benković. Motičina je i nakon ovog kola ostala maksimalna, pobijedili su Šipovac u gostima visokim rezultatom 1-6. Matko Mikola i Kristijan Kovačević zabili su dva pogotka, a po jedan Dino Karin i Dino Peršić dok je za goste jedini pogodak postigao Mislav Kubala na samom početku utakmice. Domaćin je od 50, minute igrao s igračem manje zbog dva žuta kartona Matka Galića. Željezničar je na svom terenu svladao Vihor rezultatom 5-2. Domaći su na odmoru imali 3-1, Adriano Jančić je načeo goste u 11. minuti, a do kraja prvog dijela Hrvoje Dudjak dodao je još dva, dok je za Vihor pogodio kapetan Samir Kubala koji je u 83. minuti morao napustiti igru zbog dva žuta kartona. U drugom dijelu Josip Hovanjec i Stanislav Dardalić su pogodili još dva puta za domaće, a drugi pogodak gostiju zabio je Filip Lešković. Omladinac je u gostima kod Mladosti slavio rezultatom 1-3. Kapetan Domagoj Levačić donio je prednost domaćinu na otvaranju utakmice ali u drugom dijelu Omladinac preokreće utakmicu u svoju korist i odnosi kući sva tri boda, prvo je Matej Stražanček izjednačio, a onda je Marko Šepčić s dva pogotka donio pobjedu svojoj momčadi. Seljak je na svom terenu svladao Zoljan rezultatom 2-0. Davor Vunak i Josip Tomašić donesli su pobjedu svojoj momčadi. Utakmicu bez pogodaka odigrali su Slavonija i Iskrica.