Slavonija se primaknula na minus jedan, Mitnica je u silnom naletu

Izuzetno raspucano kolo u kojemu se ističu pobjeda Slavonije za iznimno napet finiš utrke za naslov te pobjeda ekipe iz Vođinaca koja se približava ostanku u ligi. Jadran nije uspio doći do bodova u Bogdanovcima unatoč tri postignuta pogotka u gostima i jako uzbudljivoj utakmici gdje je  domaćin poveo s 3:0, gost to anulirao i imao bod u džepu 15 minuta prije kraja no nije ga uspio sačuvati. U sjajnom je ritmu Dikonićeva momčad koja je u potpunosti deklasirala gosta iz Vrbanje u derbiju začelja i jako bitnoj utakmici koja je direktno odlučivala o 14.poziciji. Za pet lijepih pogodaka pobrinulo se pet različitih strijelaca, a među njima i neuništivi Mladen Đelo Križanović. Slavonija nije propustila prigodu doći na samo jedan koračić za liderom protiv gosta iz Štitara za kojega je nerješiva enigma bio dvostruki strijelac Stipo Miličević. U Nuštru je također gost postigao tri pogotka i ostao kratkih rukava jer je vrlo raspoloženi domaćin postigao dvostruko više. Što se prvenstvo bliži kraju Radoševa momčad igra sve bolje i prava je šteta za lošiji ulazak u proljeće jer bi uz koji bod više sada bila u poziciji boriti se za naslov, a Sinđelić se pokazao kao tvrd suparnik no za nešto više očito je presudila i kratka klupa. Frankopan je sve dalje od vrha, a s porazom u Šiškovcima do kraja natjecanja neće moći puno popraviti niti pokvariti solidan plasman. Domaćin ubo po jedan u svakom poluvremenu za nova tri boda i mirnu završnicu natjecanja. Mitnica je u velikom naletu i jako dobroj formi što je osjetio Slavonac na svom travnjaku gdje je inkasirao čak 6 pogodaka pri čemu je briljirao sjajni Matej Ujaković ubilježivši hattrick. Strijelci su pokazali zavidnu razinu preciznosti i koncentracije pa je na koncu prosjek od gotovo 6 pogodaka po susretu morao zadovoljiti i one naizbirljivije.

26 15.05.2022 17:30 Gradište NK Slavonac Gradište – HNK Mitnica 0:6

Naš put ima sve više smisla, danas glat pobjeda protiv indisponiranih gostiju iz Vrbanje. Današnji golovi su bili za natječaj za gol mjeseca, pogotovo Lajtmana i “dede” Đele Križanovića. Još su strijelci bili mladi Lajtman, Pintarić i mladi Crnković. Još jednom sportski pozdrav iz Vođinaca – Dražen Dikonić Mladost.

Zaslužena pobjeda 4:0(1:0) ali gosti čvrsti i borbeni. Sloga je u 1.poluvremenu imala svoje dvije prilike kao i mi. Drugo poluvrijeme odigrali smo vrlo dobro te je rezultat mogao biti i veći. Zgoditke su postigli Tufekdžić, Miličević 2 i Stiba. Čestitam mojim igračima na velikom trudu i zalaganju te zasluženoj pobjedi. Večeras ćemo svi skupa proslaviti te se idući tjedan moramo dobro pripremiti za utakmicu u Iloku koja će biti veliki ispit za ovu generaciju. Sportski pozdrav iz Soljana. Trener Milan Matijević.

Zaslužena pobjeda domaćina, mi se okrećemo Vođincima – najvažnija utakmica sezone, tu moramo biti pravi i osigurati ostanak – Mato Lukačević Sloga.

Pobijedila je ekipa koja je na terenu bila apsolutno bolja. Ostaju nam još četiri utakmice gdje ćemo pružiti svoj maksimum. Domaćinu čestitke i sretan završetak sezone – Nemanja Žigić Sinđelić.

Odigrali smo ovu utakmicu upravo onako kako smo i trebali da bi dobili Frankopan – čvrsto i strpljivo, gdje smo gosta ostavili bez izgledne šanse za gol, a sa druge strane strpljivo smo tražili svoju priliku za gol i u tome uspjeli u svakom poluvremenu po gol. Pobjeda čista i zaslužena. Frankopanu sretno, mi u subotu kolegi Domazetu i Mitnici –  Zoran Rubić NK Budućnost.

Velika pobjeda mojih lavova. Zabiti 6 golova u gostima, pogotovo u Gradištu moramo tretirati kao veliki uspjeh. Prekrasna utakmica ekipe u cjelini, na vrhunskom travnjaku. Rezultat na stranu, ono što posebno me veseli je kako su momci proveli sve naše taktičke zamisli te kažnjavali svaku najmanji greškicu Slavonca. Veliko hvala dečkima, našim navijačima i posebno veliko hvala pomoćnom treneru Jakoboviću koji je danas odlično vodio susret s klupe! Slavoncu sretno dalje, a mi još jače. Dolaze u subotu Šiškovci, vođeni prekaljenim trenerom Rubićem. Bit će to jedna teška utakmica , u kojoj Mitnica ide po pobjedu pred našim navijačima ISM- Vedran Domazet Mitnica.