/Slavonija remijem sačuvala vrh 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
slavonija budrovci

Slavonija remijem sačuvala vrh 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Đakovački drugoligaši odigrali su 4. prvenstveno kolo koje je donijelo prvi krivi korak Slavonije iz Budrovaca. Budrovčanima je i remi u Gorjanima bio dovoljan da ostane na vrhu prvenstvene ljestvice zahveljujući uvjerljivom porazu Poleta, a do remija su stigli iz kaznenog udarca u 90. minuti utakmice. Davor Tiborc postigao je dva pogotka u 4:1 slavlju Dinama nad momčadi iz Semeljaca.

U čak četiri susreta bodovi su podijeljeni, susreti Šokadija – Radnički, Budućnost – Slavonija te Sloga – Jedinstvo završeni su sa po jednim golom u svakoj mreži, dok su Vinogradar i Hajduk zabijali po dva. Omladinac je prokockao dva pogotka prednosti na svom terenu protiv Rekorda kojeg je do preokreta s dva gola predvodio Josip Aničić. Istim 3:2 rezultatom slavile su i Dračice protiv HOŠK-a koje su se isto tako vraćale iz zaostatka, a pobjedu im je u trećoj minuti sudačkog dodatka donio David Duvnjak.