Slavonija i Dinamo podijelili bodove, Dračice minimalno slavile kod HOŠK-a

Proteklog vikenda kompletirano je četvrto kolo 2. ŽNL Đakovo.

Šokadija je na svom terenu rutinski slavila protiv Vinogradara iz Mandićevca rezultatom 4:0. Mario Ćosić i Antonio Mašić pogađali su u prvom dijelu mrežu gostiju, a Lovro Milinović i Josip Čolić u drugom. Polet je minimalno slavio protiv Kešinaca rezultatom 1:0. Mijo Džanija postavio je konačan rezultat u zadnjoj minuti prvog dijela. HOŠK je ugostio Dračice, na kraju su gosti odnijeli puni plijen kući pobijedivši rezultatom 1:2. Gosti su poveli u 26. minuti preko Domagoja Krizmanića koji je bio hladnokrvan s bijele točke te su tu prednost držali i na odmoru. Krizmanić je zabio i svoj drugi pogodak na utakmici u 58. minuti. Ivica Rac je uspio smanjiti zaostatak u 62. minuti, ali se do kraja rezultat nije mijenjao pa su gosti odnijeli puni plijen kući.

Hajduk je na krilima Mateja Veselinovića došao do minimalne pobjede protiv Sloge iz Koritna. U drugom poluvrijemenu mreže su mirovale pa su gosti osvojili vrijedna tri boda. Omladinac je svladao Jedinstvo na svom terenu rezultatom 3:1. Domaćin je na odmoru imao dvostruku prednost koju su ostvarili preko Ivana Aščića i Filipa Denića. Stjepan Lipar je utrostručio prednost u 76. minuti, a u 78. je Silvio Vočanec uspio smanjiti zaostatak, ali za potpuni povratak nije bilo više ni vremena ni mogućnosti. Slavonija je svladala Radnički rezultatom 2:1. Karlo Sito i Tomislav Galović postigli su pogotke u prvom dijelu za Slavoniju, a Marko Peša je uspio smanjiti u 52. minuti, ali je domaćin na kraju uspio izboriti sva tri boda. Slavonija Puntinovci i Dinamo Trnava odigrali su utakmicu bez pogodaka.