Slavonci zabijali za visoku pobjedu nad Katarom

Hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti visoko je porazila Katar u prijateljskoj utakmici u Lučkom.

U-19: HRVATSKA – KATAR 7:0 (3:0)
Prijateljska utakmica, Lučko.

Strijelci: 1:0 – Fruk (12′), 2:0 – Zdunić (29′), 3:0 – Zdunić (45′), 4:0 – Beljo (47′), 5:0 – Brnić (74′), 6:0 – Galešić (81′), 7:0 – Kuprešak (85′)

Hrvatska: Josipović, Braut (62′ Gulišija), Džankić, Galešić, Zrilić (64′ Bulat), Mekić (70′ Jurišić), Fruk (70′ Brnić), Putnik (70′ Liber), Mionić, Zdunić (62′ Kuprešak), Beljo. Izbornik: J. Šimunić.

Hrvatska U-19 ugostila je vršnjake iz Katara u prijateljskom dvoboju te upisala visoku pobjedu, postigavši čak sedam pogodaka u suparničku mrežu.

Mrežu Katara načeo je Fruk nakon 12 minuta igre, a potom je sljedeća dva pogotka potpisao Zdunić. U nastavku su precizni bili Beljo, zatim Brnić nekoliko minuta po svom ulasku u igru, te naposljetku Galešić i Kuprešak. Katar je većinu drugog poluvremena odigrao s igračem manje, zbog isključenja Alhadhramija.

Izabranike Josipa Šimunića ovog tjedna još očekuje prijateljski susret sa Slovenijom.