Slavonac ponovo raspucan kod kuće, Sinđelić nastavlja pobjeđivati

Sinđelić i Frankopan su se nedjeljnim pobjedama prišuljali vodećem dvojcu s po devet bodova pa sada imamo kvartet na vrhu s tim učinkom u prva četiri kola, a priliku za ulazak u to društvo ima još Nosteria koja će u srijedu odraditi svoj susret s gostima iz Vođinaca. Momčad iz Trpinje je slavila protiv gosta iz Štitara koji je poveo, ali s tri uzastopna pogotka domaćin trasira put k pobjedi. Gost je priprijetio smanjenjem, ali točku na I je stavio Ognjen Plećaš deset minuta prija kraja. U derbiju za vrh Frankopan je svladao odličnu Vrbanju koja je doživjela prvi poraz. Sjajna utakmica je obilovala preokretima da bi Ante Jančić okrunio upornost domaćina u 78.minuti za nova tri boda uz prethodna dva Stipe Jančića.

Mitnica i Jadran su razdijelili bodove u utakmici bez pogodaka uz opasku da je gost propustio realizirati kazneni udarac tri munute prije kraja, Budućnost i Croatia su imali isti rasplet, ali sa četiri pogotka pri čemu je Dario Merkaš donio gostu bod u samoj završnici meča. Slavonac iz Gradišta nastavlja oduševljavati svoje pristaše na terenu u Gradištu. Dva domaća susreta – dvije pobjede i 15 postignutih pogodaka pravi su mamac za gledatelje i još samo da krenu odvažnije skupljati bodove u gostima mogli bismo svjedočiti borbi za sam vrh ljestvice. Miroslav Prkić i Tin Lončar su zabili po dva puta, a pridružio im se iskusni Hrvoje Galović koji uporno prkosi vremenu.

4 04.09.2021 17:00 Cerić NK Mladost Cerić – NK Slavonija Soljani 3:1

Odlično otvaranje utakmice gdje vodimo 1:0 i stvaramo priliku za prilikom. Odličnih 30 minuta, ali iz prvog udarca na gol gosti postižu zgoditak. Tih 15-ak minuta crna rupa moje ekipe i dobivamo drugi gol i na odmor idemo u rezultatskom minusu. Mijenjamo sustav i dižemo tempo i ritam i to nam donosi prednost od 3:2. gosti su pred kraj tekme imali stativu i zicer i lagano su mogli uzeti bod . Tekma korektna i mislim da smo bas za taj jedan gol bili bolji. Čestitke mojim igračima na pobjedi, a gostima sretno u nastavku prvenstva. Stipe Jančić 2 i Ante Jančić – strijelci, suđenje odlično  Tomislav Pavličić Frankopan.

Teška i zahtjevna utakmica. Mogu slobodno reći na jednom većem levelu. Domaćin zaslužio pobjedu taman za taj gol. Prilika na obje strane. Šteta kad se toliko potrošimo na utakmicu da ne uzmemo barem bod. Pohvale sudačkoj trojci i čestitke Stipi koji je svojom individualnom kvalitetom donio pobjedu domaćina. Mojim momcima pohvale na htijenju i vjera u se i svoje kljuse – Mladen Zadro Vrbanja.

Teška utakmica na Mitnici. Domaćin jako čvrst u duelima ali po šansa a bili smo bliže pobjedi. U 87.min. nismo realizirali kazneni udarac. Krvavo smo osvojili ovaj bod i sad se treba što bolje pripremiti za iduću utakmicu protiv Slavonca (Gradište). Športski pozdrav iz Gunje – Milan Matijević Jadran.

Odigrali smo jednu negledljivu utakmicu bez ideje i sa još manje samopouzdanja. Poluvrijeme 0:0 I takvi bezidejni dva puta dolazimo u vodstvo 1:0 i 2:1, ali Croatia zasluženo izjednačuje jer su čini mi se danas više htjeli nego li mi. Mi konačno moramo shvatiti da se od neke stare slave i tapšanja po ramenima ne živi, nego je svaka utakmica novo dokazivanje. Bogdanovčanima svako dobro dalje dobra su klapa, a mi idemo dalje probati ovo negdje nadoknaditi. Sportski pozdrav – Zoran Rubić NK Budućnost.