/Slavonac minimalno protiv Budainke, Bonk i Slobodnica uvjerljivi IVICA TOMIĆ U 84.MINUTI SLOMIO BUDAINKU
naslovna sl

U 2.žnl Centar bilo je zanimljivo kao i proteklih kola, imamo još devet kola, a razlika među prva tri rangirana je tek 4 boda.

U Slavonskom Kobašu, Slavonac je slavio protiv treće rangirane Budainke golom Ivice Tomića u 84.minuti, Bonk nakon loših predstava donosi odlično izdanje svoje momčadi, ispratio je goste iz Zdenaca sa 8 pogodaka, zabijali su Tomo Halužan 2x, Tomislav Crnac, Mateo Olujević, Matej Siroglavić, Marijan Bošnjak, Ilija Olujević i Domagoj Grgić. U Podrcrkavlju jedna čvrsta utakmica bez pogodaka protiv NK Svjetlost Lužani.

Nakon 9 kola bez pobjede i jednim neriješenim rezultatom domaćini su nadigrali goste iz Tomice iz istoimenog kluba s 2:0, domaćinima će to biti dobar motiv u nastavku prvenstva. U Brodskom Stupniku, Slavonac je ugostio Graničara iz Klakara te ih ispratio sa 4:0, nakon 20 minuta domaćin je imao prednost od 2:0, u drugome poluvremenu su povećali za još dva pogotka i upisali nova 3 boda, unatoč promašenim penalima (2) za domaćine su zabijali Davor Vlajnić, Ivan Jurić, Tomislav Sekulić i Tomislav Kovačević. Podvinje uvjerljivo protiv Ruščice sa 6:1, jedini pogodak za goste je dao Anto Majić, istim rezultatom Slobodnica je svladala Mladost iz Malina, zahvaljujući hat-tricku Vlade Lasića, te po jedan su dali Silvio Velić, Toni Vinković i Petar Lucić.