Slavonac iz Prkovaca slavio u Antinu i osvojio naslov prvaka

Završeno je i natjecanje u Drugoj vinkovačkoj ligi koja je do zadnjih minuta ponudila dramu u borbi za naslov prvaka. Ciljnu ravninu je za jedan korak prednosti prvi prošao Slavonac iz Prkovaca slavljem u Antinu, a taj mali korak kratki su ostali igrači iz Privlake koji su također slavili na gostovanju u Novim Jankovcima, ali pokazalo se tek Pirovom pobjedom. Uvjerljivo najbolji strijelac prvaka, ali i čitave lige Domagoj Ćuk je uzeo stvari u svoje ruke i 5 minuta prije odlaska na odmor i pet minute nakon povratka riješio pitanje pobjednika i pehar usmjerio prema Prkovcima.

Momci iz Privlake su u drugom dijelu slomili otpor domaćina i nadali se kiksu Slavonca u Antinu gdje je domaćin malo unio nemira smanjivši rezultat, ali u zadnjih pola sata nije bilo dobrih vijesti za Privlačane koji su tako osvojili naslov viceprvaka. Sremac je slavio u Tordincima no to nije bilo dovoljno za pomak na ljestvici jer je Lipovac već bio na nedostižnoj razlici pa mu ni poraz od Lovora na domaćem terenu nije teško pao. Borac iz Retkovaca je sezonu okončao na dojmljiv način upisavši čistu peticu u Mirkovcima pri čemu su se istaknuli s dva pogotka Jure Grgić i Josip Šušnjar, a jedini pogodak vrijedan tri boda svojoj Slogi u Mikanovcima je zabio Mihael Šušković.

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
22 05.06.2022 18:00 N. Mikanovci NK Sloga Novi Mikanovci – NK Vidor Matijević 1:0
05.06.2022 18:00 N. Jankovci NK Croatia Novi Jankovci – NK Mladost Privlaka 1:4
22 05.06.2022 18:00 Mirkovci NK Hajduk Mirko – NK Borac (R) 0:5
22 05.06.2022 18:00 Antin NK Mladost Antin – NK Slavonac Prkovci 1:3
22 05.06.2022 18:00 Tordinci NK Zrinski (T) – NK Sremac (M) 3:4
22 05.06.2022 18:00 Lipovac NK Lipovac – NK Lovor 1:2