/Slatina i Nexe nastavljaju utrku za jesenski naslov ODLUKA PADA U ZADNJEM KOLU
hrk borovo fb

Slatina i Nexe nastavljaju utrku za jesenski naslov ODLUKA PADA U ZADNJEM KOLU

Do kraja natjecanja u 2.HRL istok je preostalo samo još jedno kolo nakon kojega ćemo saznati može li Nexeova druga momčad stići do jesenskog naslova. Slatina čuva bod prednosti, a u zadnjem će kolu ugostiti momčad Nove Gradiške dok će Nexe biti domaćin Županji koja je prekinula niz sjanih rezultata domaćim porazom od Valpovke. Borovo svladalo Osijek, Đakovo uvjerljivo protiv Broda.

Nexe 2 je gostovao u Starom Petrovom Selu protiv jako dobre ekipe iz Nove Gradiške koju su svladali rezultatom 29:25. Trener Ivan Tomičić je, zadovoljan igrom svoje ekipe, nakon utakmice izjavio. „Odlična utakmica naših igrača. Dominantna od prve minute pošto smo se dobro pripremili za protivnika i to prenijeli na teren. Pobjeda u nijednom trenutku nije bila upitna. Čestitke svim igračima na velikoj pobjedi protiv jako motiviranog domaćina. Ova utakmica nam treba biti vodilja kako trebamo izgledati svih 60 minuta na terenu. Tako nam ostaje još jedno kolo za koje ćemo se maksimalno pripremiti i već ovim putem pozivamo sve ljubitelje rukometa da dođu u subotu u 18h na utakmicu zadnjeg kola protiv Županje.”

1

ĐAKOVO – BROD 35:23 (15:9)

Đakovo – Nastavno sportska dvorana Đakovo. Gledatelja: 150. Suci: Antonio Jurić i Deni Marčinković (Bjelovar).

ĐAKOVO: Božičević 7, Dramac 1, Majstorović, Omrčanin 2, Tokić, Klepo 1, Orlović, Lasić 1, Zatezalo 8, Kapetan, Matačić  5, Jarčević  8, Mandić 2. Trener: Domagoj Perlić.

BROD: Krznarić, Pavičić , Bajan 1, Vukadinović, Ferić, Letic, Tonković 1, Didić 2, Okružnik 3, Prusina  7, Bohm  2, Jurišić, Janjić 3, Rašić 4, Rakić. Trener: Senad Baranja.

Ekipa trenera Kuzmića je u Županji izborila treću pobjedu u nizu. Utakmica je bila neizvjesna od samog početka sve do zadnjih 5 minuta kada valpovački momci ubacuju u brzinu više i rješavaju pitanje pobjednika. S ovom su se pobjedom priključili ekipama sredine tablice, a sljedeće kolo su domaćini ekipi Borova. Utakmica će se igrati u nedjelju u 18 sati.