Sjajni Mursaši srušili i Mladost!

Velika pobjeda odbojkaša Murse u derbiju Superlige protiv zagrebačke Mladosti! Mladost je u Osijek stigla bez izgubljenog seta, no morala je položiti oružje pred impresivnim Osječanima koji su odigrali iznimnu utakmicu!

61. MOK MURSA – OSIJEK – HAOK MLADOST 3:1 (25:23,32:30,24:26,25:23)

OSIJEK – Mala dvorana Gradski vrt. Suci: Ramić i Pavičić (oba Sisak)
MURSA-OSIJEK: Bogdanović, Kraljević, Marinović, Matoković, K. Šućur, Suk, Prlić, Ivančić, J. Šućur, Škugor, Nedić, Šmital, Majer, Stanković
MLADOST: Višić, Cvanciger, Nikačević, Mitrašinović, Bakonji, Šarčević, Vlašić, Đirlić, Vaško, Radoš, Jakovac, Vranješ, Repek, Zeljković

Sva četiri seta pokazala su da je riječ o izjednačenim momčadima, prednost i dojam je stalno selio s jedne na drugu stranu, no kada je bilo najvažnije Osječani su bili odlučniji, koncentriraniji i mirniji. U četvrtom setu su to najzornije pokazali, stvar se činila izgubljenom, imala je Mladost tri poena prednosti u samoj završnici, vodili su rezultatom 23:20 no Teppertovi ratnici se ne predaju, rade veliku seriju 5:0 i uzimaju sva tri boda. Mladost je i dalje na vrhu Superlige, no samo zahvaljujući utakmici više, Mursa ima za odraditi teško gostovanje kod Ribole u Kaštelama, no u ovakvoj formi u kakvoj igraju ove sezone i to bi trebalo završiti slavljem i skokom na mjesto odakle se najbolje vidi čitava liga!

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.