/Sjajni Dražen Čavar sa šest pogodaka torpedirao Alumnus OSJEČANI PORAŽENI NA GOSTOVANJU U SPLITU
MNK Brod 035 - Drazen Cavar

Izuzetno raspoloženi Dražen Čavar donio je sa svojih šest pogodaka uvjerljivu pobjedu Brođanima nad Alumnusom u utakmici u kojoj je viđeno čak 15 pogodaka. Bilo je unatoč konačnom rezultatu vrlo neizvjesno jer su se gosti nakon vodstva domaćih od 3:0 uspjeli vratiti na 3:2 te nakon novog bijega na 6:3 ponovo stigli na samo pogodak zaostatka 5 minuta prije kraja susreta. No to je bilo sve što su uspjeli napraviti jer su raspoloženi Čarlijevi igrači sa 4 uzastopna pogotka okončali susret te osvojili vrijedna tri boda koja ih guraju prema sredini ljestvice.

Osijek nije uspio doći do iznenađenja u Splitu. Kirevski je s dva pogotka trasirao domaćima put do pobjede, a pred kraj susreta tračak nade pojavio se kada su Splićani sami sebi zabili pogodak no u završnih 6 minuta rezultat se nije mijenjao. Osijek Kelme je u prilično teškoj situaciji, teško dolazi do bodova i trenutno je na pretposljednjem mjestu ispred fenjeraša Jesenja koje će na noge lideru lige pa će situacije vjerojatno ostati nepromijenjena i nakon današnjeg susreta prvog i zadnjeg.

8 23.11.2018 19:00 Šibenik “CRNICA” – Universitas Split 3:3
8 23.11.2018 20:00 Slavonski Brod MNK Brod 035 – Alumnus 10:5
8 24.11.2018 19:00 MAKARSKA Novo Vrijeme – MNK Jesenje -:-
8 25.11.2018 18:30 Zagreb Futsal Dinamo – Vrgorac -:-
8 24.11.2018 17:30 Zagreb Uspinjača Gimka – MNK Square -:-
8 23.11.2018 20:00 Split Split – Osijek KELME 3:1