Sigurna pobjeda Tomislava za kraj uspješne sezone

Odigran je još jedan susret posljednjeg, 26., kola MŽNL PŽ-SB između Lipika i Tomislava. Ovo je ujedno jedini današnji susret, a bolje su se snašli gosti te u Donje Andrijevce nose 3 boda pobjedom 0:2 (0:1).

Nakon početnog ispitivanja snaga, reagirali su gosti te su u 35. minuti susreta poveli 0:1. Precizan za vodstvo Tomislava bio je Ivan Tunuković, a s minimalnim vodstvom gostujuće momčadi se otišlo na predah. U nastavku domaćini nisu uspjeli okrenuti rezultat nego su gosti samo potvrdili svoju današnju pobjedu. U 67. minuti Igor Bešlić je stavio točku na i ove utakmice, ali i sezone, pogotkom za 0:2. Do kraja je bilo ponešto prilika, no mreže se više nisu tresle.

Poslije utakmice javio nam se zadovoljni trener Tomislava, gospodin Ivan Pavković:

Odigrali smo danas dobru utakmicu, stvorili dosta šansi i na kraju mislim zasluženo slavili. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri i hvala na gostoprimstvu poslije utakmice.

Trener Lipika, Mario Milašinović, odahnuo je što je sezona gotova uz silne probleme u momčadi:

Kratko i jasno čestitam Tomislavu na zasluženoj pobjedi, vrlo jednostavno hvala Bogu što je završilo. Nema alibija, ali bilo nam je teško zadnjih 40 dana. Uspjeli smo izgurati ovo te čestitam dečkima na zalaganju. Ovo nam je škola za ubuduće i uvjeren sam da ćemo biti pametniji iduće sezone.

Za Tomislav je ovo 17. pobjeda ove sezone te su na kraju drugoplasirana momčad prvenstva. Lipik je na kraju ove zanimljive sezone šestoplasirana momčad prvenstva sa 42 osvojena boda.