/Seljak skočio na vrh našičke 2. ŽNL ZAGORAC JE I DALJE NA VRHU LIGE NS NAŠICE
iskrica

Seljak skočio na vrh našičke 2. ŽNL ZAGORAC JE I DALJE NA VRHU LIGE NS NAŠICE

11. kolo 2. ŽNL NS Našice proteklo je u znaku broja 3, naime čak 7 klubova je zabilo upravo toliko pogodaka, a dva susreta su završena rezultatom 3:3.

Seljak je na domaćem terenu uz dosta muke došao do pobjede koja ga je vratila na čelo prvenstvenog poretka. Omčadinac je u 35. minuti došao do vodstva pogotkom Gašparića, a preokret Seljaka kreće u 65. minuti kada iz penala porvanava Batovanja, a samo 4 minute kasnije Lulić donosi vodstvo domaćinu. U samoj završnici Batovanja zabija i drugi pogodak i osigurava pobjedu i čelnu poziciju nakon ovoga kola. Dosadašnji lider Sloga remizirala je 2:2  na gostovanju u Motičini, a Mihaljević je domaćima osigurao bod pogotkom u 90. minuti utakmice. Željezničar je minimalnom 1:0 pobjedom uspješno prošao gostovanje u Nizi, jedini pogodak postigao je Josip Hovanjec u 85 minuti, a gosti su do pobjede došli s igračem manje.

Dino Karin zabio je dva pogotka u pravoj golijadi koju su odigrali Polet i Poganovci. Gosti su dva puta vodili, domaćin se vraćao i preokrenuo, ali na kraju je završeno kako je i najrealnije, podjelom bodova. Isti rezultat bio je i u Zoljanu gdje su gostovali nogometaši Šipovca. Bila je to žestoka utakmica, 3 crvena i udaljavanje s klupe kratki su rezime stegovnih mjera, a rezultatski gosti su imali 3:1 prednost, no domaćin se vratio i na kraju osvojio bod.

Iskrica je u Šaptinovcu s 3:1 bila bolja od Mladosti, a i jedni i drugi su po jednom pogodili s bijele točke. Lila je upisala domaću pobjedu rezultatom 3:1 protiv Croatije. Gosti su poveli u prvoj minuti drugog poluvremena, no Lila je ekspresno izjednačila u 49. minuti, a do kraja upisala i još dva pogotka te stigla do sredine ljestvice.

našice 2

U ligi NS Našice Zagorac je upisao minimalnu gostujuću pobjedu protiv Brezika pogotkom u samoj završnici, prvi pratitelj Slavonija je slavila 2:0 pobjedu protiv Dinama, a trećeplasirani Martin je s velikih 5:0 bio bolji od Lađanske,

Lađanska – Martin  0:5

Dinamo – Slavonija  0:2

Brezik – Zagorac 1952  0:1

Lug – Mladost 3:0

Vuka – Seona 2:2