/Seljak i Motičina minimalnim pobjedama ostali na vrhu našičke 2. ŽNL ŽELJEZNIČAR ZA LIDEROM ZAOSTAJE 5 BODOVA I JOŠ JE U IGRI ZA TITULU
motičina fešk

Drugoligaši Nogometnog središta Našice odigrali su proteklog vikenda 17. kolo svog prvenstvenog natjecanja, a vodeći dvojac, Seljak i Motičina, je minimalnim pobjedama ostao na vrhu na istom odstojanju.

Na igralištu Gaj u Bokšiću Motičina je pogotkom Edija Mihaljevića u 39. minuti slavila protiv Poleta te stigla do 36. bodova, uz napomenu da su im 4 oduzeta, tako da su osvojili trenutno više bodova on Seljaka, no drugoplasirani su uz 2 boda zaostatka za liderom. Prilično puno muke za Motičinu protiv posljednje momčadi lige, no na kraju su 3 boda u džepu, a to je najvažnije. Seljak je kao i Motičina upisao nova 3 boda u susretu protiv Omladinca iz Nize, a jedini zgoditak postigao je Mirko Martić u 43. minuti.

Jedini remi u 17. kolu odigrali su Poganovci i Željezničar. Domaćin je poveo u 13. minuti preko Radakovića, a Hovanjec je zabio u posljednjoj minuti prvog poluvremena za, pokazalo se, konačnih 1:1. Osim vodećeg dvojca minimalnu pobjedu upisala je i Mladost iz Stipanovaca na gostovanju u Vukojevici, a strijelac 3 boda vrijednog gola bio je Ključić u 83 minuti.

2 žnl našice

Matko Galić je postigao hattrick u pobjedi Šipovca nad Slogom, dok je u završnici susreta Antun Svetac zabio i 4. gol za vrlo uvjerljivo slavlje domaćih i definitivno razrješenje svih briga oko ostanka. Vrlo uvjerljivu pobjedu upisali su nogometaši Iskrice na gostovanju kod Lile. Ostvarili su 5:1 pobjedu uz 5 različitih strijelaca, redom su to bili Zvonimir Lukačević, Kovačević, Abičić, Josip Golik te Glasovac, dok je počasni gol za Lilu postigao Slaven Kubaša.