/Seljak čuva prednost pred Motičinom SLOGA JE U 33. MINUTI OSTALA S NEDOVOLJNIM BROJEM IGRAČA PA JE SUSRET PREKINUT
seljak koška

Našički drugoligaši proteklog vikenda odradili su 15. kolo svog natjecanja, a na vrhu nema promjena, Seljak ima zalihu od 5 bodova koju ljubomorno čuvaju pred Motičinom i ostatkom konkurencije.

Seljak je u Koški dočekao momčad Zoljana i dobro se namučio za nove bodove. Gosti su poveli u 70. minuti golom Koša iz jedanaesterca, a8 minuta kasnije poravnao je Mirko Martić, da bi samo 2 minute kasnije potpuni preokret donio Dino Duvnjak. I prvi pratitelj Seljaka, Motičina se dugo mučila da slomi otpor žilave Lile, a to im je pošlo za rukom tek u 53. minuti i to iz kaznenog udarca kojeg je u vodstvo pretvorio Robert Antolović, a konačni rezultat postavio je sa svoja dva pogotka rezervist Edi Mihaljević.

Miroljubivu utakmicu bez iti jednog kartona odigrali su Polet i Croatia u Gaju, a domaćin je došao do 2:1 pobjede. Vodstvo 2:0 u prvom poluvremenu Poletu su donijeli Kundid i Ilišin, a u 53. minuti smanjenje i konačni rezultat postavio je Milanović. U sudaru dva Omladinca poveo je onaj iz Nize golom Galineca, no do kraja domaća momčad preokreće i slavi 3:1 pobjedu, a njihovi strijelci su Bastijan, Korov i Kovačević.

Alen Amidžić donio je minimalnu pobjedu Iskrici na gostovanju u Poganovcima. Hlavati jednom i Kolembus dva puta zabijali su za Željezničar na gostovanju  kod Sloge koja se nije uspjela skupiti pa je susret prekinut u 33. minuti zbog “ozljeda” domaćih igrača.. Tužno!

Jedini remi 15. kola odigrali su Šipovac i Mladost. Prvo poluvrijeme je donijelo pravu golijadu, a domaći su golovima Galića i klabana vodili 2:1, pogodak za goste iz Stipanovaca postigao je Levačić. U samoj završnici utakmice Miočević poravnava na 2:2 što je bio i konačni rezultat.