/Sedmica Omladinca u Vrbovi NA ČELU I DALJE MAKSIMALNI SLAVONAC
omladinac vrbova fb

Sedmica Omladinca u Vrbovi NA ČELU I DALJE MAKSIMALNI SLAVONAC

Slavonac iz Nove Kapele nastavlja sa sjanim izdanjima i drži vrh ljestvice s maksimalnih 12 bodova. Nova pobjeda je stigla u Slobodnici, a najuvjerljiviju je pobjedu ostvario Omladinac u Vrbovi uz hat trick Stefana Mišića. Mladost, Zvonimir i Slavonac su bili uspješni kao gosti, a uz Omladinca su domaće pobjede ostvarili Batrina, Budainka i Raketa.

4 15.09.2019 16:30 BERAVCI Raketa – BUDUĆNOST 4:1

Dogodilo se baš ono što nam je trebalo, a to je visoka pobjeda. Falilo nam je 3-4 iz prvih 11 no imamo širinu i igrače koji mogu odigrati jednako kvalitetno na više pozicija i to nam je donijelo pobjedu. 3 pogotka Mišića, 2 Jurčević Mateja, te po jedan Dokuzovića i Sabljaka. Moram pohvaliti cijelu ekipu jer drugo poluvrijeme je izgledalo jako jako dobro. Suđenje odlično da nam je bar češće ovako. Gosti fer i korektni, nisu loša ekipa no izostanci su ih spriječili da nas duže drže u egalu. Sretno im u nastavku prvenstva – Hrvoje Wdovjak Omladinac

Bez dosta standardnih igrača smo otputovali na teško gostovanje kod jako dobre ekipe Vrbove. Dobro se držali 1.poluvrijeme, poveli, domaćin izjednačio i s tim rezultatom se otišlo na odmor. drugi dio gosti ulaze furiozno i brzo rješavaju utakmicu u svoju korist.čestitke Vrbovi na zasluženoj pobjedi, sucima na dobro odrađenom poslu. Nakon teška prva 4 kola, gdje smo imali 3 gostovanja, okrećemo se nešto povoljnijem rasporedu i da krenemo skupljati bodove. Ivan Jurić trener NK”Graničar” Sl. Šamac

1

2

3

Zaslužena pobjeda mojih igrača.Mislim da smo u svim segmentima igre bili bolji svih 90 minuta kontrolirali stvarali prilike.Domaćini korektni sa svojim problemima i ja želim da se što brže oporave jer mislim da su uvjeti odlični ,teren vrhunski za igru suđenje dobro.Mi se već spremamo za lokalni derbi sa Batrinom u subotu – Ivo Babić Slavonac

4

Unatoč vodstvu gostiju nismo se predavali te okrenuli utakmicu pogocima Vlaovića i Đakovića za nova tri boda koja nas drže pri vrhu ljestvice gdje nam je i mjesto, a ova pobjeda je veliki podstrek pred derbi s Batrinom – Tomislav Renka Batrina

5

Previše neraspoloženih igrača danas u našim redovima, iako smo poveli golom Ivana Lovića na početku nedugo zatim domaćini dobijaju dva penala nakon dva kornera gdje naši igrači nesretno igraju rukom i domaćini preokreću na 2-1. Drugi dio pokušavamo se vratiti no domaćini realiziraju jednu kontru i povećavaju prednost na 3-1. Desetak minuta prije kraja mi imamo jedanaesterac jer je domaći stoper čisti gol zaustavio rukama, isti realizira Ivica Matijević. Do kraja se rezultat nije mijenjao iako smo imali igrača više, no žalimo danas isključivo zbog naše loše igre. Nismo bili na nivou, niti približno kao prošlo kolo. Možda ni domaćini nisu danas odigrali svoju najbolju utakmicu ali mi smo morali biti puno bolji da bi danas uzeli nešto više. Na kraju moramo priznati poraz i okrenuti se sljedećem kolu.