/Sedmica Elektre, šestica Dunava 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA OSIJEK
slavonija ivanovci

Sedmica Elektre, šestica Dunava 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA OSIJEK

Osječki drugoligaši odigrali su drugo prvenstveno kolo nakon kojeg je na vrh zasjela momčad Radničkog kao jedina s dvije pobjede. U drugom kolu Radnički je na pogon trostrukog strijelca Borne Cebića došao do gostujućeg slavlja u Čepinu. Bila je to sjajna utakmica, gosti su poveli, pa je Klas preokrenuo, a onda u posljednjih 25 minuta Radnički s tri gola dolazi do slavlja.

I Elektra je imala trostrukog strijelca, Matej Šorli bio je trostruki strijelac u uvjerljivoj 7:0 pobjedi nad Slogom. Viktor Valentić bio je s dva pogotka najraspucaniji u šestici Dubava na svom terenu protiv Erduta. Lio je upisao uvjerljivu 4:1 pobjedu na gostovanju kod LIO-a uz dva gola Marina Kilića. Najviše uzbuđenja bilo je u Tenji gdje su Slavonac i Slavonija na kraju podjelili bodove. Gosti su dva puta bili u prednosti golovima Slavena Deže i Tianija Kićana, a domaćin se dva puta vraćao, za njih su strijelci bili Luka Kanski i u 78. minuti za konačnih 2:2 Andrej Merkaš.