/Savršen odbojkaški vikend! ČETIRI POBJEDE SLAVONSKIH SUPERLIGAŠA
MOK Marsonia u Zadru

Savršen odbojkaški vikend! ČETIRI POBJEDE SLAVONSKIH SUPERLIGAŠA

Savršeno! Četiri pobjede u četiri susreta slavonskih Superligaša! Ovoga puta ćemo malo okrenuti redosljed, jer su momci iz Marsonije to zaslužili. Upisali su povijesnu prvu pobjedu u elitnom razredu, a i to su učinili na impozantan način! Gostovali su u Zadru i bili u bezizlaznoj situaciji, 2:0 za domaćina u setovima i 24:21 u trećem. I okrenuli! Možemo samo reći bravo momci, to je karakter s kojim će biti još dobrih rezultata ove sezone! I Osijek je bio pravi, Mursa se malo opustila u trećem setu, no sve ostalo je odradila savršeno, s 3 boda iz Vraždina zasjela na vrh Superlige!

6. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA – OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)
7. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:18,25:19)
8. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:17)
9. OK ROVINJ – OK SISAK 2:3 (31:29,25:23,23:25,21:25,12:15)
10. OK ZADAR – MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)

Osječanke su potpuno izdominirale na gostovanju u Zagrebu kod Olimpija, tek u drugom setu bilo je to ravnopravno nadmetanje, ali i u tom setu su naše djevojke bile bolje na ključnim loptama i zaista su si na najbolji mogući način stvorile pozitivnu atmosfru uoči prvog domaćeg susreta protiv snažne Rijeke. Vukovarke su na svom parketu u pravoj drami slavile protiv Brda. Nije to bila utakmica za one slabijih živaca, prednost se selila u svakom setu s jedne na drugu stranu, ali su na kraju Džamarijine djevojke bile bolje i došle do 3:1 pobjede.

5. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
6. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:16,21:25,20:25,25:20,11:15)
7. OK SPLIT – OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK BRDA 3:1 (23:25,25:23,25:22,27:25)