/Satnica slavljem u derbiju osigurala jesensku titulu 2. ŽNL NOGOMETNIH SREDIŠTA VALPOVO I DONJI MIHOLJAC
nk satnica

Valpovačko miholjački drugoligaši odigrali su pretposljednje, 14. jesensko kolo, a u njemu je momčad Satnice slavljem nad Sokolom osigurala zimovanje na vrhu prvenstvene ljestvice.

Junak derbija bio je Ivan Tomas koji je postigao oba pogotka za Satnicu, prvi u posljednjim trenucima prvog poluvremena, a drugi nakon 11 minuta igre u nastavku. Sokol je u igru vratio Matej Durmiši 15ak minuta prije kraja, no do kraja se domaćin obranio i pobjegao na ove jeseni nedostižnih +4 u odnosu na Sokol i Podravac. Momčad iz Moslavine uvjerljivo je na svom terenu nadigrala BSK i potvrdila da će u proljeće ako ostane u ovom kadru biti ozbiljan kandidat za naslov prvaka.

Zelčin je uvjerljivo slavio na gostovanju u Gatu, a osim njega do gostujućeg slavlja došao je još samo Graničar koji je s 2:1 bio bolji od Mladosti u Črnkovcima. Gostujućim bodom okitila se Dubrava u Bočkincima, a u svim ostalim susretima domaćini su uzeli po tri boda. U Bistrincima je poražen Omladinac rezultatom 3:1, u Lacićima Bratstvo s 2:0, a istim rezultatom Beničanci su bili bolji od Drave.

Gat :                      NK “Gat”                             NK “Zelčin”                           2   :   6

Bočkinci :             NK “Bočkinci”                     NK “Dubrava”                        2   :   2

Črnkovci :             NK “Mladost” (Č)                NK “Graničar”                       1   :   2

Bistrinci :              NK “Podravac” (B)              NK “Omladinac”                    3   :   1

Satnica :                NK “Satnica”                       NK “Sokol”                            2   :   1

Lacići :                  NK “Viktorija”                      NK “Bratstvo”                        2   :   0

Beničanci :            NK “Beničanci”                   NK “Drava”                           2   :   0

Moslavina :            NK “Podravac” (PM)           NK “BSK Termia”                  4   :   0