/Satnica preuzela vrh od Sokola 2. ŽNL NOGOMETNIH SREDIŠTA VLAPOVO I DONJI MIHOLJAC
dubrava ivanovci

Satnica preuzela vrh od Sokola 2. ŽNL NOGOMETNIH SREDIŠTA VLAPOVO I DONJI MIHOLJAC

Valpovačko miholjački drugoligaši odigrali su deseto prvenstveno kolo nakon kojeg se dogodila smjena na vrhu.Sokol je ostao neporažen ali je ostao bez prvog mjesta, remizirali su u Rakitovici sa Zelčinom, što je iskoristila Satnica i 3:2 pobjedom protiv Podravca iz Moslavine zasjela na vrh.

Graničar i Omladinac su upisali gostujuće pobjede u Gatu i Ivanovcima, Zelčin je osvojio spomenuti bod protiv Sokola, a u svim ostalim susretima slavile su domaće momčadi. Bočkinci su s 4:0 bili bolji od Bratstva, a istim rezultatom Viktorija je svladala Beničance. Mladost je u Črnkovcima bila bolja od Drave, dok je Termia teško stradala u Bistrincima.

Gat :                      NK “Gat”                             NK “Graničar”                       2   :   5

Ivanovci :              NK “Dubrava”                     NK “Omladinac”                    2   :   4

Rakitovica :           NK “Sokol”                         NK “Zelčin”                           1   :   1

Bočkinci :             NK “Bočkinci”                    NK “Bratstvo”                        4   :   0

Črnkovci :             NK “Mladost” (Č)                NK “Drava”                           2   :   0

Bistrinci :              NK “Podravac” (B)              NK “BSK Termia”                  5   :   1

Satnica :                NK “Satnica”                       NK “Podravac” (PM)              3   :   2

Lacići :                  NK “Viktorija”                    NK “Beničanci”                        4   :   0

val dm

Parovi 11. kola:

Šljivoševci :          NK “Graničar”                     NK “Dubrava”

Petrijevci :             NK “Omladinac”                 NK “Zelčin”

Rakitovica :           NK “Sokol”                         NK “Bočkinci”

Radikovci :           NK “Bratstvo”                     NK “Mladost” (Č)

Nard :                    NK “Drava”                         NK “Podravac” (B)

Bizovac :               NK “BSK Termia”               NK “Satnica”

Moslavina :            NK “Podravac” (PM)           NK “Viktorija”

Beničanci :             NK “Beničanci”                   NK “Gat”

Podijeli
  •  
  •  
  •