Saša Rešetar srušio Slogu, šest komada Alena Liovića u slavlju Gaja

Sedmo kolo Lige NS Valpovo bilo je kobno za niz nepobjedivosti nogometaša Sloge iz Samatovaca, naime naletjeli su na raspoloženi Zrinski i doživjeli poraz na svom terenu. U dramatičnom susretu u junaka se prometnuo Saša Rešetar koji je pobjednički pogodak postigao u posljednoj minuti utakmice i tako vratio neizvjesnost u borbu za vrh.

Priliku da se bodovno izjednači sa Slogom propustila je veliškovačka Croatia koja je poražena na gostovanju u Habjanovcima gdje im nisu pomogla ni dva gola Karla Vidakovića, dok Jadranu jesu dva Stipe Čavlovića jer je imao podršku od Filipa Buljubašića i Josipa Lozića koji su postigli po jedan za konačnih 4:2. Kitišanci i Hrvatski sokol odigrali su bez pobjednika uz po dvije lopte u svakoj mreži, dok su Sokoli utakmicu završili s dva igrača manje, oba su isključena u 90. minuti nakon što je domaćin u 89. iz kaznenog udarca došao do poravnanja koje je svojim drugim golom donio Marko Musić.

U Tiborjancima su snage odmjerile dvije Mladosti a slavila je gostujuća koja se s ta tri boda uključila u borbu za sami vrh. Bilo je zanimljivo i u ovom dvoboju, domaćin je poveo, gosti odjurili na 1:3, pa se domaća Mladost vratila u igru ali do boda nije stigla. I jedni i drugi su imali dvostrukog strijelca, Tiborjanci u Filipu Sučiću, a gosti u Matiji Bošnjaku, dok je presudio gol Josipa Martinovića. Čudesnu utakmicu odigrao je Alen Liović u Valpovu gdje je Croatia Marjančaci ugostila njegov Gaj. Zabio je svih 6 golova u teniskoj 6:4 pobjedi. Borila se Croatia, sustizala prednost gostiju, ali kad god bi se približili Liović je imao odgovor i odveo svoju momčad do gostujućeg slavlja a sebe na vrh ljestvice strijelaca sa 9 golova.