Rusin na briljantan način osigurao naslov prvaka

Rusin je otklonio sve dvojbe blistavom pobjedom u derbiju protiv Dunava i tako osigurao titulu. Osam utakmica proljetnog dijela natjecanja bilo je dovoljno sjajnoj ekipi iz Mikluševaca da počne pakirati kofere za Drugu ŽNL. U 8 utakmica ostvarili su momci Slavka Bakete 8 pobjeda uz gol razliku 51:3 što dovoljno govori o dominaciji i ukazuje da će imati šta reći i u rangu iznad. Ovoga je puta Benjamin Ždinjak zasjenio Krunoslava Šarčevića (2:1) u petardi u derbiju u kojemu su sve dvojbe riješene već na otvaranju utakmice. U preostala dva susreta nije bilo pobjednika pa su se u Svinjarevcima i Tompojevcima takmaci morali zadovoljiti bodom. Antun Sarađen je dva puta donosio vodstvo Lipovači, a jocker s klupe Marijo Ivić koji je dobio završnih pola sata u zadnjih dvadesetak minuta dva puta vraća stvari na početak pa je i u njihovom međusobnom dvoboju završilo 2:2. U Tompojevcima okršaj dvije sedmice također završio bez pobjednika – domaću Damira Čupića gostujuća Luka Antolović poravnao u zadnjoj minuti utakmice.