/RK NEXE dočekuje Meshkov Brest nakon dva uzastopna poraza NAŠIČANI SU OSIGURALI NASTUP NA ZAVRŠNOM TURNIRU SEHA LIGE
nexe

Nakon poraza u subotnjem spektaklu u Našicama od Vardara rukometaši NEXE-a okreću se novom domaćem izazovu – Meshovu.

Vardar se pokazao kao ipak prevelik zalogaj za Našičane u ovom trenutku, iako su se 50 minuta odlično držali. Naime u 10. minuti susreta Vardar je imao prednost 1-8, a konačni rezultat je 29:36 dakle istih tih 7 pogodaka razlike. Pred 2560 gledatelja u obnovljenoj dvorani OŠ kralja Tomislava briljirao je hrvatski reprezentativac Luka Cindrić sa 11 pogodaka iz 12 pokušaja što su rukometni zaljubljenici iz Našica itekako znali nagraditi pljeskom iako je zabijao njihovoj momčadi. Luka je od RK NEXE-a dobio poklon i prije susreta te naravno veliki pljesak prepunih tribina.

Vardar je prošlost, već u četvrtak ponovno sjajna rukometna predstava u našičkoj dvorani, posljednja domaća u ovoj sezoni SEHA lige, ovoga puta u goste stiže najbolja momčad Bjelorusije – Meshov Brest. Meshov zauzima 5. poziciju u SEHA Gazprom lige, vrlo su kvalitetna momčad ali sasvim sigurno ne u rangu sa Veszpemom i Vardarom, tako da na domaćem parketu, uz pravu podršku s tribina NEXE može do slavlja.

Susret NEXE- Meshov u ŠD OŠ kralja Tomislava igra se u četvrtak sa početkom u 19,00 sati.

Pogledajte press konferenciju pred utakmicu sa Meshovom:

Mirko Herceg za klupsku stranicu dao je izjavu u kojoj je pozvao navijače da im pomognu u ovom susretu:

Nakon utakmice protiv Vardara u kojoj smo se pokazali u puno boljem svjetlu nego u Veszpremu, dolazi nam još jedan jak protivnik. Želja nam je odigrati još bolje nego u subotu te našim navijačima pokloniti još jedan spektakl. Posebno zato što je ovo i posljednja domaća utakmica ove sezone.