Rezultati pretkola i parovi prvog kola kupa NS Slavonski Brod

Odigrani su susreti pretkola kupa NS Slavonski Brod, a već su poznati i parovi prvoga kola toga natjecanja. Pošto kreće prvenstvo većini liga tako će se utakmice odigrati preko tjedna i to u srijedu 25.kolovoza s početkom u 17.30.

Oglas

Rezultati pretkola:

Oglas

Čajkovci: Mladost – Perkovci 3:5

Oglas

Malino: Mladost – Posavac Kaniža 3:1

Šumeće: Šokadija – Vatrogasac Grižići 7:2

Gromačnik: Sloga – Graničar Stupnički Kuti 1:2

Brodski Zdenci: Zdenac – Amater 1:3

Vranovci: Bratstvo – Podvinje 0:3

Ruščica: Posavac – Graničar  Klakar 3:7

Klokočevik: Dilj – Mladost Divoševci 2:1

Sredanci: Šokadija – Dubrava Zadubravlje 3:3 (7:8)

Slavonski Šamac: Graničar – Raketa Beravci 3:1

Brodski Stupnik: Slavonac – Zvonimir Donja Vrba 0:3

Gundinci: Gundinci – Slaven 10:0

Banovci: Mladost 1977 – Svjetlost  Lužani 1:1 (4:5)

Slavonski Kobaš: Slavonac – Bonk Bebrina 2:0

Jakačina Mala: Mladost – Gaj Zbjeg 7:1

Slavonski Brod: MV Croatia 1976 – ASK Donji Andrijevci 3:2

Tomica: Tomica – Graničar Brodski Varoš 3:3 (6:7)

Brodsko Vinogorje: Vinogorac – Podcrkavlje 5:1

Donja Bebrina: Mladost – Slavonac Gornja Bebrina 0:4

Kupina: Posavac – Sloga Jaruge 0:9

Svilaj: Sava – Omladinac Staro Topolje 3:8

Vrpolje: Sloga – Sapci 3:0

Selna: Selna – Posavina Velika Kopanica 1:10

 

Parovi prvog kola:

Donja Vrba: Zvonimir – Slobodnica

Podvinje: Podvinje – Slavonac Slavonski Kobaš

Gornja Bebrina: Slavonac – Dilj Klokočevik

Lužani: Svjetlost – MV Croatia 1976

Klakar: Graničar – Vinogorac

Perkovci: Perkovci – Sikirevci

Jaruge: Sloga – Sloga Vrpolje

Velika Kopanica: Posavina – Graničar Slavonski Šamac

Staro Topolje: Omladinac – Budainka Kolonija

Stupnički Kuti: Graničar – Mladost Malino

Zadubravlje: Dubrava – Svačić Stari Slatinik

Slavonski Brod: Amater – Zadrugar Oprisavci

Stari Slatinik: Mladost Jakačina Mala – Mladost Sibinj

Slavonski Brod: Graničar – Šokadija Šumeće

Gudinci: Gundinci – Tomislav Donji Andrijevci