Remi Osječanki na gostovanju kod Koke

Osječanke su odradile gostovanje kod Koke i vratile se kući u Osijek s bodom u džepu. Bile su gošće bliže i drugom bodu u samoj završnici susreta no na kraju su se ipak morale zadovoljiti bodom. Josipa Paula Jerčinović je odigrala još jednu partiju za pamćenje pa je do osam pogodaka stigla stopostotnom realizacijom. Dobro ju je pratila Milica Grbavčević s pet pogodaka, a veliki doprinos je dala odlična Magdalena Brkić s deset obrana.

Početak susreta je bio prilično loš za Osječanke jer su domaće igračice otvorile serijom 4:0 no do polovice prvog dijela stvari se ipak vraćaju na početak (6:6). Do odmora se igra gol za gol, a na kraju domaće igračice odlaze na predah s dva pogotka viška. U drugom dijelu se nastavlja izjednačena igra, a gošće stižu do prve prednosti na utakmici u 41.minuti.

Do finiša se ponovo igra gol za gol da bi u 58.minuti svojim drugim vodstvom na susretu rukometašice Osijeka stigle na korak do pobjede. Koka izjednačuje, Osijek još jednom vodi, ali 30 sekundi prije kraja Koka stiže do konačnog remija. Imale su gošće prigodu za pobjedu no udarac Milice Grbavčević s 9 metara nije pronašao put do mreže.